Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren schieten te hulp op twitter met #coronahulp

Na de nieuwe maatregelen van Rutte tegen het coronavirus biedt een vloedgolf aan hartverwarmende mensen uit onze regio hulp aan anderen via sociale media.
Jordy Nijenhuis | 14 maart 2020 12:45 | Aangepast op 14 maart 2020 12:45
Via de hashtag #coronahulp wordt sociale media in tijden van nood ook echt sociaal. Dordtenaren van jong en oud en uit elk deel van de stad delen een oproep of ze kunnen helpen met boodschappen doen, honden uitlaten of op kinderen passen.

Ook Gina is bereid te helpen. In haar tweet schrijft ze te kunnen helpen met boodschappen doen, oppassen, vervoer en hulp in huis.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...