gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren vast na beroving

Twee Dordtenaren zijn dinsdagavond opgepakt in Rotterdam, omdat ze vier jongeren hadden overvallen bij station Kralingse Zoom.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De man van 21 en vrouw van 18 zitten vast. De gestolen spullen zijn teruggevonden. De twee Dordtenaren sommeerden de jongeren hun spullen af te geven. Daarbij vertelden ze een vuurwapen te hebben en lieten een kogel zien. De man sloeg één van de jongens bewusteloos.

De overvallers zijn ruim een uur later op straat aangehouden. De gestolen spullen zijn op de vluchtroute teruggevonden. Het geslagen slachtoffer is met een hoofdwond naar het ziekenhuis gebracht.

De 21-jarige Dordtenaar bleek ook de eigenaar te zijn van een auto die midden op de rijbaan van de A16 was geparkeerd. Een automobilist kon die wagen niet ontwijken en botste er tegenaan.

 

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.