gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren winnen Wereldkampioenschap paalsport

0f0a227387666f325bf8d1f3353e2870

De Dordtse Nick La Gije en zijn paalsportpartner Gianmarco Stefanelli hebben het 'World Pole Sports Championship' in Spanje gewonnen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Aan dit toernooi deden wereldwijd ruim 300 atleten mee. Voor Nick en Gianmarco betekende dit het debuut om als eerste Nederlandse mannenduo deel te nemen. ''Onze punten waren schokkend hoog, zeker vergeleken met het NK. Het was ongeloof en verbazing, maar dan gaat iedereen je feliciteren en besef je dat je hebt gewonnen. Dat is een fantastisch gevoel'', laat Nick weten.

Uiteraard is er een verschil tussen paalsport en het meer bekende paaldansen. ''Hopelijk kunnen we hiermee ook laten zien dat het daar niets mee te maken heeft. Het is eigenlijk meer een vorm van kunst. Beeldende kunst'', aldus Nick.

De organisatie achter het toernooi, The International Pole Sports Federation, hoopt dat deze competitie meer naamsbekendheid voor de sport gaat brengen en een basis gaat vormen voor een olympische toekomst van de paalsport.

Lees ook

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

brandweerinbolnes

Woning compleet verwoest door grote brand, meerdere huizen ontruimd

In een woning aan de Pretoriusstraat in Ridderkerk-Bolnes is in de nacht van woensdag op donderdag brand uitgebroken. De vlammen hebben het huis compleet verwoest. Er is niemand gewond geraakt, de bewoners zijn opgevangen in een kerk in de buurt. Twee naastgelegen woningen zijn ook ontruimd.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”