gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren zoeken verkoeling op

550dfc5b474f704a74ed924ee7f926c4

Door het warme weer van afgelopen en komende dagen zochten ook vandaag veel Dordtenaren de verkoeling op.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Op verschillende plekken waren mensen te vinden. Zo waren in het Wantijbadje de allerkleinste en werden er vanaf de Prinses Amaliabrug salto's geprobeerd.

In het Wantijbad spreken ze van een topdrukte. Assistent-manager Vincent Zwart vertelt: "Iedere dag 1500 man is even doorwerken, maar we redden het wel."

Het Wantijbad draait in ieder geval al een beter seizoen dan vorig jaar. Toen was het 50-meter bad lek en moesten ze het met de helft van het bad doen. "Ik heb er alle vertrouwen in. Nu al deze drukte voor de zomer is begonnen, dan kan ik zeker praten over een goed seizoen."

Ook in de zwemvijver in de Merwelanden zat de sfeer er goed in. Groepjes mensen zaten verspreid langs het water en er dobberde kano's en luchtbedjes op het water.

De komende dagen blijft het nog warm, dus afkoelen is zeker een goed idee.

Lees ook

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.