gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren zoeken verkoeling op

550dfc5b474f704a74ed924ee7f926c4

Door het warme weer van afgelopen en komende dagen zochten ook vandaag veel Dordtenaren de verkoeling op.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Op verschillende plekken waren mensen te vinden. Zo waren in het Wantijbadje de allerkleinste en werden er vanaf de Prinses Amaliabrug salto's geprobeerd.

In het Wantijbad spreken ze van een topdrukte. Assistent-manager Vincent Zwart vertelt: "Iedere dag 1500 man is even doorwerken, maar we redden het wel."

Het Wantijbad draait in ieder geval al een beter seizoen dan vorig jaar. Toen was het 50-meter bad lek en moesten ze het met de helft van het bad doen. "Ik heb er alle vertrouwen in. Nu al deze drukte voor de zomer is begonnen, dan kan ik zeker praten over een goed seizoen."

Ook in de zwemvijver in de Merwelanden zat de sfeer er goed in. Groepjes mensen zaten verspreid langs het water en er dobberde kano's en luchtbedjes op het water.

De komende dagen blijft het nog warm, dus afkoelen is zeker een goed idee.

Lees ook

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.