gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtmij en Jumbo Sterrenburg winnen Social Impact Award

fe4807809c2cc84a2e95366a7211120e.jpg

Twee Dordtse bedrijven hebben een prijs voor de meest sociale ondernemer in de regio gewonnen. Zij wonnen een Social Impact Award in de categorie ‘bedrijven met 50 tot 150 werknemers’ (Dordtmij) en ‘bedrijven met meer dan 150 werknemers’ (Jumbo Sterrenburg).

Corrado Francke |  | Aangepast op
De prijs werd uitgereikt tijdens de werkgeversbijeenkomst van Baanbrekend Drechtsteden. 55 bedrijven waren in vier categoriën genomineerd omdat zij mensen met een beperking een baan bieden.

Uitzendbureau Dordtmij wordt geroemd vanwege de vernieuwende en sociale manier van werken, zoals een wekservice en het mogelijk maken voor de kandidaten om hun rijbewijs te halen, met als doel om mensen meer perspectief te bieden voor in de toekomst. Het Jumbo-filiaal in Sterrenburg is volgens de jury ‘een voorbeeld van een werkgever die zijn werknemers er echt toe laat doen’, wat een goede sfeer creëert.

Deze bedrijven zijn voorbeelden van ambassadeurs van sociaal ondernemen. “Zij zijn onmisbaar, want zij helpen mensen aan een baan die op grote afstand van de arbeidsmarkt staan, zoals werklozen”, vertelt juryvoorzitter Pieter Paans. “Het hebben van werk biedt voor deze mensen een goede basis om een zelfstandiger bestaan op te bouwen en actief aan de samenleving deel te nemen.”

Ook FRS Fietsen uit Zwijndrecht en zorgaanbieder De Lange Wei uit Hardinxveld-Giessendam wonnen een award.

Lees ook

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

archieffotopolitie.png

Slachtoffer meerdere keren op straat gestoken, verdachte aangehouden

Bij een steekpartij in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand gewond geraakt. Het slachtoffer werd op straat meerdere keren gestoken. De politie heeft een verdachte aangehouden, meldt Rijnmond.

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

IMG_5181.jpg

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.