gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtpas feestelijk in gebruik genomen

085048cf889b24f3e8454be7ea249dab

Na jaren voorbereiden was het woensdag eindelijk zover: de Dordtpas is gelanceerd. Tientallen ouders en kinderen waren woensdagmiddag in Kinepolis aanwezig voor de officiële introductie van de kortingspas.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De Dordtpas geeft korting op veel activiteiten en in een aantal winkels en restaurants. Ook zijn er veel acties waarbij toegang tot evenementen, bioscopen of tentoonstellingen gratis is.

De Dordtpas is voor iedereen beschikbaar en kost 40 euro per jaar. Maar mensen met een minimum-inkomen krijgen hem gratis. Dordtse ouders betalen 10 euro voor hun kinderen.

Mensen met een bijstandsuitkering krijgen de pas thuisgestuurd, mogelijk zelfs met een tegoed erop. Dat geldt ook voor mantelzorgers. Organisaties kunnen de pas aanschaffen voor hun vrijwilligers voor de helft van de prijs.

En met deze dansende wethouders is de DordtPas officieel in gebruik genomen. Tientallen ouders en kinderen waren woensdagmiddag in Kinepolis aanwezig.

Lees ook

Ongeluk N3 Laan van Europa geblurd

Twee auto’s botsen op N3, kinderen gecontroleerd door ambulancepersoneel

Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

dronebusinkpont

Roep om maatregelen na dodelijk ongeluk bij veerpont: ‘Dit is geen toeval meer’

De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.