Dordrecht, Netherlands

Dordts Meisje (17) vermist

De politie heeft alarm geslagen vanwege een vermissing. De 17-jarige Nancy is maandagavond na een bezoek aan Palm Parkies in het Wantijpark niet meer thuisgekomen.
Marjolein Vos | 8 augustus 2017 16:15 | Aangepast op 8 augustus 2017 16:15
De politie heeft alarm geslagen vanwege een vermissing in Dordrecht. De 17-jarige Nancy is maandagavond na een bezoek aan Palm Parkies in het Wantijpark niet meer thuisgekomen. Ze is voor het laatst gezien bij café de Vrijheid op de Noordendijk. 

Nancy heeft lang donkerblond haar en blauwe ogen, een slank postuur en is rond de 1.65m.

Zij droeg maandagavond een spijkerbroek, een wit t-shirt met halflange mouwen, een zwart jasje en zwarte schoenen van Puma. 

Mensen die meer informatie hebben, wordt verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...