gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts talent in grootste natuurfotowedstrijd van Nederland

07ca67e94ab41115ab4d2d8415f6cf52

De Dordtse Timon Muller van 14 jaar is genomineerd voor de WWF-Frans Lanting Photo Award. Hij maakte zijn foto op vakantie in Gili Nangu. ‘’Ik was zo onder de indruk van alle mooie kleuren en vissen, echt bijzonder", vertelt hij.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Deze wedstrijd is de grootste natuurfoto wedstrijd van Nederland en wordt dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en Frans Lanting. Samen met Timon zijn nog vijf andere Zuid-Hollandse fotografen genomineerd.

De jury, onder leiding van Frans Lanting, heeft dertig natuurfoto’s genomineerd verdeelt over vier leeftijdscategorieën. Er zijn ook vier prijzen te winnen, zo kunnen ze de publieksprijs winnen waarvoor gestemd kan worden via www.wwf.nl/stem.

Verder zijn er nog drie jury prijzen: WWF-Kids Award voor zes tot elf jaar, WWF-Young Talent Award voor twaalf tot achtien jaar en de WWF-Frans Lanting Photo Award voor volwassenen. Dit jaar werden meer dan 7 duizend foto’s ingezonden.

Foto: WWF/Timon Muller

Lees ook

artikelfoto oversteken stadspolders

Omwonenden willen aanpassing bij deze oversteekplaats: 'Je hebt amper tijd'

Bewoners van de Dordtse wijk Stadspolders maken zich zorgen over de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum De Bieshof. Vooral ouderen en mensen die slecht ter been zijn zouden de overkant niet altijd halen voordat het verkeerslicht weer op rood springt. Volgens omwonenden leidt dat geregeld tot onveilige situaties.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

Nieuw project

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.