Dordrecht, Netherlands

Dordts talent in grootste natuurfotowedstrijd van Nederland

De Dordtse Timon Muller van 14 jaar is genomineerd voor de WWF-Frans Lanting Photo Award. Hij maakte zijn foto op vakantie in Gili Nangu. ‘’Ik was zo onder de indruk van alle mooie kleuren en vissen, echt bijzonder", vertelt hij.
Maud Kannekens | 26 oktober 2018 14:18 | Aangepast op 26 oktober 2018 14:18
Deze wedstrijd is de grootste natuurfoto wedstrijd van Nederland en wordt dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en Frans Lanting. Samen met Timon zijn nog vijf andere Zuid-Hollandse fotografen genomineerd.

De jury, onder leiding van Frans Lanting, heeft dertig natuurfoto’s genomineerd verdeelt over vier leeftijdscategorieën. Er zijn ook vier prijzen te winnen, zo kunnen ze de publieksprijs winnen waarvoor gestemd kan worden via www.wwf.nl/stem.

Verder zijn er nog drie jury prijzen: WWF-Kids Award voor zes tot elf jaar, WWF-Young Talent Award voor twaalf tot achtien jaar en de WWF-Frans Lanting Photo Award voor volwassenen. Dit jaar werden meer dan 7 duizend foto’s ingezonden.

Foto: WWF/Timon Muller

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...