gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts talent in grootste natuurfotowedstrijd van Nederland

07ca67e94ab41115ab4d2d8415f6cf52

De Dordtse Timon Muller van 14 jaar is genomineerd voor de WWF-Frans Lanting Photo Award. Hij maakte zijn foto op vakantie in Gili Nangu. ‘’Ik was zo onder de indruk van alle mooie kleuren en vissen, echt bijzonder", vertelt hij.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Deze wedstrijd is de grootste natuurfoto wedstrijd van Nederland en wordt dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en Frans Lanting. Samen met Timon zijn nog vijf andere Zuid-Hollandse fotografen genomineerd.

De jury, onder leiding van Frans Lanting, heeft dertig natuurfoto’s genomineerd verdeelt over vier leeftijdscategorieën. Er zijn ook vier prijzen te winnen, zo kunnen ze de publieksprijs winnen waarvoor gestemd kan worden via www.wwf.nl/stem.

Verder zijn er nog drie jury prijzen: WWF-Kids Award voor zes tot elf jaar, WWF-Young Talent Award voor twaalf tot achtien jaar en de WWF-Frans Lanting Photo Award voor volwassenen. Dit jaar werden meer dan 7 duizend foto’s ingezonden.

Foto: WWF/Timon Muller

Lees ook

IMG_9316

Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

fotopersburobusink

Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.