gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts talent in grootste natuurfotowedstrijd van Nederland

07ca67e94ab41115ab4d2d8415f6cf52

De Dordtse Timon Muller van 14 jaar is genomineerd voor de WWF-Frans Lanting Photo Award. Hij maakte zijn foto op vakantie in Gili Nangu. ‘’Ik was zo onder de indruk van alle mooie kleuren en vissen, echt bijzonder", vertelt hij.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Deze wedstrijd is de grootste natuurfoto wedstrijd van Nederland en wordt dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en Frans Lanting. Samen met Timon zijn nog vijf andere Zuid-Hollandse fotografen genomineerd.

De jury, onder leiding van Frans Lanting, heeft dertig natuurfoto’s genomineerd verdeelt over vier leeftijdscategorieën. Er zijn ook vier prijzen te winnen, zo kunnen ze de publieksprijs winnen waarvoor gestemd kan worden via www.wwf.nl/stem.

Verder zijn er nog drie jury prijzen: WWF-Kids Award voor zes tot elf jaar, WWF-Young Talent Award voor twaalf tot achtien jaar en de WWF-Frans Lanting Photo Award voor volwassenen. Dit jaar werden meer dan 7 duizend foto’s ingezonden.

Foto: WWF/Timon Muller

Lees ook

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.