gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts talent in grootste natuurfotowedstrijd van Nederland

07ca67e94ab41115ab4d2d8415f6cf52

De Dordtse Timon Muller van 14 jaar is genomineerd voor de WWF-Frans Lanting Photo Award. Hij maakte zijn foto op vakantie in Gili Nangu. ‘’Ik was zo onder de indruk van alle mooie kleuren en vissen, echt bijzonder", vertelt hij.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Deze wedstrijd is de grootste natuurfoto wedstrijd van Nederland en wordt dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds en Frans Lanting. Samen met Timon zijn nog vijf andere Zuid-Hollandse fotografen genomineerd.

De jury, onder leiding van Frans Lanting, heeft dertig natuurfoto’s genomineerd verdeelt over vier leeftijdscategorieën. Er zijn ook vier prijzen te winnen, zo kunnen ze de publieksprijs winnen waarvoor gestemd kan worden via www.wwf.nl/stem.

Verder zijn er nog drie jury prijzen: WWF-Kids Award voor zes tot elf jaar, WWF-Young Talent Award voor twaalf tot achtien jaar en de WWF-Frans Lanting Photo Award voor volwassenen. Dit jaar werden meer dan 7 duizend foto’s ingezonden.

Foto: WWF/Timon Muller

Lees ook

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.