Dordrecht, Netherlands

Dordts ziekenhuis decor in videoclip

Het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis is het decor geweest voor een videoclip van Rapper SXTEEN, in het nummer rapt hij over zijn terminaal zieke oma. De clip toont het verhaal van meerdere personen die terminaal ziek zijn van kanker.
Robert van Loon | 30 januari 2019 16:13 | Aangepast op 30 januari 2019 16:13
Het ziekenhuis is trots dat de clip bij haar is opgenomen, verschillende medewerkers en afdelingen zijn te zien. De opbrengsten van het nummer worden gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding.


Bij de halve finale van de FUNX Talent Vibes droeg SXTEEN het nummer voor het eerst op, het nummer werd bijna een miljoen keer afgespeeld.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...