gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse bezorgbakker heeft het flink drukker sinds corona-uitbraak

b2ef6b925b05500a5c3df8e2bf217486

Al sinds 1992 verkoopt Patrick Booij warme broodjes en banket in onder andere Dubbeldam, Stadspolders en Sterrenburg. Dat doet hij niet vanuit een winkel, maar een speciale wagen. Sinds de corona-uitbraak heeft hij het met dit unieke concept drukker dan ooit.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Jarenlang bezorgde Patrick zijn bakkerswaar in de beroemde bus van bakker Bijl, maar sinds dit jaar heeft hij een eigen bus. Ook kwam er een webshop bij. “Door die webshop zag ik het al wat drukker worden, maar sinds de corona-uitbraak gaat het al helemaal omhoog. Mensen vinden het toch makkelijk in deze tijd om dingen thuisbezorgd te krijgen.”

Het is dus eigenlijk de bedoeling dat brood en banket vooraf wordt besteld, maar Booij zorgt altijd voor extra producten: “Het gebeurt net als vroeger nog steeds wel dat mensen nog snel even naar buiten komen als ze me zien rijden. Voor een halfje brood of een zak eierkoeken. Dat kan bij mij altijd.”

Lees ook

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.

webfotooooo

Stroomstoring zorgt voor dag vol vertraging: 'Spannend of we onze vlucht nog halen'

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam kwamen deze maandag voor een nare verrassing te staan. Door een stroomstoring is er de hele dag geen treinverkeer mogelijk op dit traject. Dat leidt voor sommige reizigers tot problemen. "Het is heel spannend of we überhaupt onze vlucht nog wel gaan halen."

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.