Dordrecht, Netherlands

Dordtse bezorgbakker heeft het flink drukker sinds corona-uitbraak

Al sinds 1992 verkoopt Patrick Booij warme broodjes en banket in onder andere Dubbeldam, Stadspolders en Sterrenburg. Dat doet hij niet vanuit een winkel, maar een speciale wagen. Sinds de corona-uitbraak heeft hij het met dit unieke concept drukker dan ooit.
Vivian Rutte | 24 november 2020 14:19 | Aangepast op 24 november 2020 14:19
Jarenlang bezorgde Patrick zijn bakkerswaar in de beroemde bus van bakker Bijl, maar sinds dit jaar heeft hij een eigen bus. Ook kwam er een webshop bij. “Door die webshop zag ik het al wat drukker worden, maar sinds de corona-uitbraak gaat het al helemaal omhoog. Mensen vinden het toch makkelijk in deze tijd om dingen thuisbezorgd te krijgen.”

Het is dus eigenlijk de bedoeling dat brood en banket vooraf wordt besteld, maar Booij zorgt altijd voor extra producten: “Het gebeurt net als vroeger nog steeds wel dat mensen nog snel even naar buiten komen als ze me zien rijden. Voor een halfje brood of een zak eierkoeken. Dat kan bij mij altijd.”

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...