Dordrecht, Netherlands

Dordtse boeren openen staldeuren

De boeren van Dordt. Onder die naam presenteren tien agrarische bedrijven op het Eiland van Dordrecht voortaan hun producten. Dat gaat van zuivel tot vlees en van groenten tot honing. Komende zaterdag zetten enkele boeren de staldeuren voor iedereen open.
Dennis Koorevaar | 8 juli 2021 11:07 | Aangepast op 8 juli 2021 11:07
Op deze dag kan men kennismaken met dieren op de boerderij, gewassen die er geteeld worden, machines waarmee gewerkt wordt en verse, lokale producten. Behalve een verzamelnaam is Boeren van Dordt nu ook een merk, waaronder boeren onder één vlag eigen- of streekproducten te verkopen.

Wie wil weten welke bedrijven meedoen en op welke momenten ze zaterdag, maar ook andere dagen, te bezoeken zijn, vindt alle informatie op de website www.boerenvandordt.nl.

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...