Dordrecht, Netherlands

Dordtse boeren openen staldeuren

De boeren van Dordt. Onder die naam presenteren tien agrarische bedrijven op het Eiland van Dordrecht voortaan hun producten. Dat gaat van zuivel tot vlees en van groenten tot honing. Komende zaterdag zetten enkele boeren de staldeuren voor iedereen open.
Dennis Koorevaar | 8 juli 2021 11:07 | Aangepast op 8 juli 2021 11:07
Op deze dag kan men kennismaken met dieren op de boerderij, gewassen die er geteeld worden, machines waarmee gewerkt wordt en verse, lokale producten. Behalve een verzamelnaam is Boeren van Dordt nu ook een merk, waaronder boeren onder één vlag eigen- of streekproducten te verkopen.

Wie wil weten welke bedrijven meedoen en op welke momenten ze zaterdag, maar ook andere dagen, te bezoeken zijn, vindt alle informatie op de website www.boerenvandordt.nl.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...