Dordrecht, Netherlands

Dordtse boswachter exposeert

Boswachter Jacques van der Neut maakt regelmatig foto's als hij door de natuur wandelt. Een verzameling daarvan is nu te zien in het Stroomhuis in Neerijnen.
Marjolein Vos | 15 mei 2018 11:35 | Aangepast op 15 mei 2018 11:35
De tentoonstelling heet 'De terugkeer van de vogels". Op de foto's zijn dus vogels te zien, en dat allemaal vanwege de Nationale Vogelweek, die nog duurt tot en met 21 mei.

Van der Neut fotografeert al zo'n 45 jaar en daarmee combineert hij twee liefhebberijen: de natuur en de fotografie. Hij bezocht onder meer Gambia, Senegal, Argentinië, Wit-Rusland, India en Georgië. Meer van zijn werk is te zien op www.fotoneut.nl.

De tentoonstellling is dagelijks te bezoeken van 11.00 uur tot 17.00 uur. 

In het kader van de Nationale Vogelweek worden door het hele land excursies georganiseerd. In Dordrecht is er aanstaande vrijdag onder meer een wandeling waarbij gezocht wordt naar nachtvogels. 

Foto: Jacques van der Neut /Facebook 

Lees ook

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...

Drie auto's botsen op A15

Weggebruikers op de A15 hebben dinsdagochtend te maken met vertraging. Op de weg bij Hardinxveld-Gie...

FC Dordrecht zakt weg na sterk begin tegen Jong AZ: 'We vragen veel van ze'

FC Dordrecht is 'gewoon' nog subtopper in de Keuken Kampioen Divisie, al verliepen afgelopen twee du...

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...