Dordrecht, Netherlands

Dordtse coronabesmettingen licht gestegen

Het aantal coronabesmettingen in Dordrecht is met 226 gevallen de afgelopen twee weken licht gestegen. In totaal hebben nu 15.761 Dordtenaren een positieve test gekregen. Twee weken terug waren er 15.535 besmettingen. Twee weken geleden was er toen sprake van een stijging van 220 besmettingen.
Sander de Jonge | 31 augustus 2021 16:20 | Aangepast op 31 augustus 2021 16:20
In het Albert Schweitzer ziekenhuis is de bezetting van ic-bedden gedaald: vorige week zes en deze week drie patiënten.

Landelijk

Het aantal landelijk bevestigde besmettingen steeg de afgelopen twee weken met 6,7 procent: van 16.465 naar 17.575. In de ziekenhuizen gaat het daarentegen de goede richting op.

Het aantal ziekenhuisopnames in Nederland is met 39 procent gedaald. Twee weken terug lagen er 485 ic-bedden vol en nu zijn dat er 295.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...