Dordrecht, Netherlands

Dordtse deelnemers aan criterium Alblasserdam

Aan de wielerronde van Alblasserdam doen vandaag vier Dordtenaren mee.
Peter Tromp | 26 juli 2017 10:43 | Aangepast op 26 juli 2017 10:43
Dordtenaar Witten Anthonisse heeft zich ingeschreven bij de Elite-Mannen en Guusje Waalboer doet mee bij de Vrouwen. In de Sportklasse rijden Martijn Harteloh en Jorrit Noppen mee.
Het criterium in Alblasserdam vindt ieder jaar plaats op de woensdag in de week van 25 juli. Voorafgaand aan de ronde is er in de Polderstraat de Sint Jacobus Paardenmarkt. Die markt is om 08.00 uur begonnen. Er staan paarden, pony’s en kraampjes en er rijdt een paardentram. Op de markt is het altijd erg druk.

De wielerrond begint vanmiddag om 13.00 uur met de Sportklasse (50 km). De Dames starten om 14.30 uur (65 km) en de Elite-Mannen/Beloften (100 km) om 16.30 uur.

Lees ook

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...