Dordrecht, Netherlands

Dordtse drugsdealers hebben primeur met dwangsom

Twee opgepakte drugsdealers hebben een primeur te pakken, ze hebben voor het eerst een zogenoemde last onder dwangsom opgelegd gekregen van burgemeester Wouter Kolff.
Robert van Loon | 21 augustus 2019 16:13 | Aangepast op 21 augustus 2019 16:13
De mannen hebben nu een waarschuwing gekregen, de volgende keer dat ze worden opgepakt voor drugshandel in Dordrecht krijgen ze een dwangsom van maximaal 20.000 euro opgelegd. De waarschuwing is vijf jaar geldig.

De mannen van 23 en 24 jaar oud werden begin deze week aangehouden voor drugshandel. In de auto waarin ze reden vonden agenten 50 zakjes met vermoedelijk cocaïne. De drugs en auto zijn in beslag genomen.

Lees ook

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...