Dordrecht, Netherlands

Dordtse drugsdealers hebben primeur met dwangsom

Twee opgepakte drugsdealers hebben een primeur te pakken, ze hebben voor het eerst een zogenoemde last onder dwangsom opgelegd gekregen van burgemeester Wouter Kolff.
Robert van Loon | 21 augustus 2019 16:13 | Aangepast op 21 augustus 2019 16:13
De mannen hebben nu een waarschuwing gekregen, de volgende keer dat ze worden opgepakt voor drugshandel in Dordrecht krijgen ze een dwangsom van maximaal 20.000 euro opgelegd. De waarschuwing is vijf jaar geldig.

De mannen van 23 en 24 jaar oud werden begin deze week aangehouden voor drugshandel. In de auto waarin ze reden vonden agenten 50 zakjes met vermoedelijk cocaïne. De drugs en auto zijn in beslag genomen.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...