Dordrecht, Netherlands

Dordtse drugsdealers hebben primeur met dwangsom

Twee opgepakte drugsdealers hebben een primeur te pakken, ze hebben voor het eerst een zogenoemde last onder dwangsom opgelegd gekregen van burgemeester Wouter Kolff.
Robert van Loon | 21 augustus 2019 16:13 | Aangepast op 21 augustus 2019 16:13
De mannen hebben nu een waarschuwing gekregen, de volgende keer dat ze worden opgepakt voor drugshandel in Dordrecht krijgen ze een dwangsom van maximaal 20.000 euro opgelegd. De waarschuwing is vijf jaar geldig.

De mannen van 23 en 24 jaar oud werden begin deze week aangehouden voor drugshandel. In de auto waarin ze reden vonden agenten 50 zakjes met vermoedelijk cocaïne. De drugs en auto zijn in beslag genomen.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...