Dordrecht, Netherlands

Dordtse Feyenoord supporters zorgen voor overlast

Een trein is zondagmiddag uit de dienstregeling van de NS gehaald vanwege lastige voetbalsupporters.
Fokko van der Straaten | 22 april 2018 15:13 | Aangepast op 22 april 2018 15:13
Het ging om de trein van Dordrecht naar Amsterdam, die ook in Rotterdam stopt.

Op Rotterdam Centraal heeft de Mobiele Eenheid de supporters opgewacht en gefouilleerd. Er zijn geen aanhoudingen verricht, omdat niemand kon worden aangewezen als verantwoordelijk voor vernielingen.

De schade aan de trein lijkt mee te vallen, aldus een woordvoerder van de NS. Toch kon de trein niet verder rijden vanwege de opgelopen vertraging.

ProRail schreef op Twitter dat er twee treinen gesloopt zouden zijn. Dat kan de NS niet bevestigen. Op de tweet wordt verontwaardigd gereageerd: "Dat zijn geen voetbalsupporters", schrijven meerdere twitteraars.
(Bron: RTV Rijnmond)

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...