Dordrecht, Netherlands

Dordtse film vrijdag in première

Vrijdag is het zover, dan gaat in bioscoop The Movies een echte Dordtse speelfilm in première. Niet alleen de stad speelt een hoofdrol in De Detective, ook de acteurs en filmmakers zijn Dordts.
Jordy Nijenhuis | 14 februari 2019 18:09 | Aangepast op 14 februari 2019 18:09
De film gaat over Bob, een simpele glazenwasser. Hij heeft een geldbedrag gewonnen via een show op Youtube. Later krijgt hij een dreigbrief en komt hij erachter dat iemand het geld van hem wilt stelen. Bob besluit daarom een privédetective in te schakelen.


Regisseur Bas Kakes is trots op het resultaat. "Mensen zouden naar deze film moeten kijken omdat het leuk en grappig is. Het is een niet al te zwaar onderwerp."

De film is, voor zover nu bekend, alleen vrijdagavond te zien. De première is vrijdagavond om 21:00 uur, er zijn nog kaarten beschikbaar via de website van de bioscoop.

Lees ook

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...