Dordrecht, Netherlands

Dordtse fotograaf in race voor Picassowedstrijd

De Dordtse fotograaf Mark Isarin zit bij de voorselectie van een kunstwedstrijd die is georganiseerd door de AVRO/TROS. De wedstrijd maakt onderdeel uit van het programma ¨Krabbé zoekt Picasso¨. Isarin heeft een portretfoto ingezonden en zit nu bij de laatste vijfentwintig kandidaten.
Kees Rijborz | 28 februari 2017 17:41 | Aangepast op 28 februari 2017 17:41
De winnaar valt in de prijzen want naast een zevendaagse kunstreis voor twee personen wordt het werk ook tentoongesteld in het Van Abbemuseum. Daarnaast komt er een publicatie in het Kunst en Cultuur Magazine.

Irasin hoopt uiteraard op de hoofdprijs, maar met deze selectie kan hij ook al goed leven. ¨Ik heb geen idee hoe het verder zal verlopen, maar dat bekijken we in maart wel.¨

Lees ook

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...