Dordrecht, Netherlands

Dordtse fotograaf in race voor Picassowedstrijd

De Dordtse fotograaf Mark Isarin zit bij de voorselectie van een kunstwedstrijd die is georganiseerd door de AVRO/TROS. De wedstrijd maakt onderdeel uit van het programma ¨Krabbé zoekt Picasso¨. Isarin heeft een portretfoto ingezonden en zit nu bij de laatste vijfentwintig kandidaten.
Kees Rijborz | 28 februari 2017 17:41 | Aangepast op 28 februari 2017 17:41
De winnaar valt in de prijzen want naast een zevendaagse kunstreis voor twee personen wordt het werk ook tentoongesteld in het Van Abbemuseum. Daarnaast komt er een publicatie in het Kunst en Cultuur Magazine.

Irasin hoopt uiteraard op de hoofdprijs, maar met deze selectie kan hij ook al goed leven. ¨Ik heb geen idee hoe het verder zal verlopen, maar dat bekijken we in maart wel.¨

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...

John (28) kreeg zijn starterswoning te pakken bij proef: ‘Iedereen om de hoek’

Lekker in eigen dorp blijven wonen: uit een proef in Hardinxveld-Giessendam blijkt dat veel starters...

Doortrappen ‘Voor Sara’: jong en oud haalt geld op voor onderzoek spierziektes

Kinderen voor kinderen. Ook de allerkleinste fietsers van Dordrecht reden zaterdag mee om geld op te...

Motocrosser Van Drunen tweede bij GP van Nederland na thriller in het zand

Motocrosser Lotte van Drunen uit Sliedrecht is tweede geworden bij de Grote Prijs van Nederland. In ...

Sliedrechtse woning onbewoonbaar na brand

In een huis aan de Dr. Schaepmanstraat in Sliedrecht heeft zondagavond een grote brand gewoed. Daarb...

Reeks ten einde voor FC Dordrecht: ‘Een paar procentjes scherper en je verliest hier niet’

FC Dordrecht moest zaterdagavond voor het eerst in lange tijd weer een nederlaag slikken in eigen hu...