Dordrecht, Netherlands

Dordtse fotograaf in race voor Picassowedstrijd

De Dordtse fotograaf Mark Isarin zit bij de voorselectie van een kunstwedstrijd die is georganiseerd door de AVRO/TROS. De wedstrijd maakt onderdeel uit van het programma ¨Krabbé zoekt Picasso¨. Isarin heeft een portretfoto ingezonden en zit nu bij de laatste vijfentwintig kandidaten.
Kees Rijborz | 28 februari 2017 17:41 | Aangepast op 28 februari 2017 17:41
De winnaar valt in de prijzen want naast een zevendaagse kunstreis voor twee personen wordt het werk ook tentoongesteld in het Van Abbemuseum. Daarnaast komt er een publicatie in het Kunst en Cultuur Magazine.

Irasin hoopt uiteraard op de hoofdprijs, maar met deze selectie kan hij ook al goed leven. ¨Ik heb geen idee hoe het verder zal verlopen, maar dat bekijken we in maart wel.¨

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...