Dordrecht, Netherlands

Dordtse grappen en grollen op Facebookpagina

Lekker flauwe grappen over Dordrecht. Daarvoor kun je terecht op de speciale Facebookpagina Dordtse plaatjesmoppen voor eilandkids en schapenkoppen.
Leo Roubos | 23 augustus 2018 17:27 | Aangepast op 23 augustus 2018 17:27
Het idee achter de pagina ontstond – zoals zoveel dingen – in de kroeg na een avondje stevig doordrinken. Of zoals Sgatmin zegt: “We staan voor leuke grappen en grollen uit ons eiland.”

Volgens Adminko geet het vooral over de hedendaagse problemen in onze stad, maar ook over bijvoorbeeld Sterrenburg. “Dat is super ver weg en als je iets te doen wil moet je eerst 20 minuten fietsen.”

De drie moderators van de pagina willen graag anoniem blijven. Wantybadmin: “Het is niet onze pagina, maar die van heel Dordrecht”en natuurlijk omdat ze bang zijn in elkaar geslagen te worden.

Op de vraag waarom ze deze pagina bijhouden zijn ze resoluut: “We hebben gewoon teveel vrije tijd.”

Ook is het natuurlijk de vraag hoe ver je kan gaan met je grappen. “Dat is een goede vraag.”

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...