gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse groothandel wil naar beurs

Groothandels- en distributiebedrijf B&S in Dordrecht denkt na over een beursgang in Amsterdam. Dat meldt persbureau Bloomberg op gezag van bronnen die betrokken zijn bij dat proces, schrijft RTV Rijnmond. De waarde van het bedrijf zou worden geschat op zo'n 2 miljard euro.

Peter Tromp |  | Aangepast op
B&S heeft naar verluidt een groep banken ingeschakeld, waaronder ABN AMRO, ING en Rabobank, om mee te werken aan de beursgang. De opbrengst zou boven de 500 miljoen euro kunnen komen te liggen. Een besluit is evenwel nog niet genomen en de plannen kunnen nog veranderen, aldus Bloomberg.

De wortels van B&S, dat overigens geen commentaar wilde geven, gaan terug tot 1872. Het bedrijf levert een breed assortiment aan consumentenartikelen, zoals voedingsmiddelen, dranken, tabak, cosmetica en elektronica. Klanten zijn bijvoorbeeld cruise- en luchtvaartmaatschappijen en winkels op vliegvelden.

De omzet steeg in 2016 met ruim 7 procent naar circa 1,4 miljard euro. Daarvan werd ruim een vijfde in Nederland behaald. Het bedrijfsresultaat nam met 12 procent toe tot 93 miljoen euro. B&S had volgens het eigen jaarverslag vorig jaar zo'n 1400 mensen in dienst.

B&S is het derde Nederlandse bedrijf in korte tijd dat in verband wordt gebracht met een beursgang in Amsterdam. Eerder lieten autoleasebedrijf LeasePlan en de Haagse bank NIBC al weten die stap te overwegen.

Foto: Google Streetview

Lees ook

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.