Dordrecht, Netherlands

Dordtse hulpdiensten jagen op loslopende hond

De Politie, Rijkswaterstaat, dierenambulance en een berger zijn dinsdagochtend bezig geweest met het vangen van een hond. Die liep langs de N3, om gevaarlijke situaties te voorkomen wilden ze de hond te pakken krijgen.
Robert van Loon | 16 april 2019 12:26 | Aangepast op 16 april 2019 12:26
Dat is niet gelukt, omdat de hond wegvlucht als mensen hem proberen te pakken. Het dier is spoorloos verdwenen in de omgeving van de Overkampweg.


Het vangen van het dier is niet gelukt. Rijkswaterstaat hoopt dat ze het dier later op de dag nog tegen het lijf lopen en als nog te pakken krijgen.


Afbeelding ter illustratie

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...