Dordrecht, Netherlands

Dordtse jongens aangehouden voor mishandeling buschauffeuse

De politie heeft twee jongens van 15 jaar uit Dordrecht aangehouden die verdacht worden een poging tot overval op en mishandeling van een buschauffeuse.
Marjolein Vos | 22 december 2015 12:30 | Aangepast op 22 december 2015 12:30
Op de avond van 3 oktober ging het mis toen ze stond te wachten op het Lunenbergplein. Drie jongens met bivakmutsen op bedreigden haar en eisten geld. Toen de buschauffeuse dat weigerde te geven, sloegen ze haar.

 De jongens werden door kijkers van het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond op camerabeelden herkend. De politie is nog op zoek naar de derde verdachte.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...