Dordrecht, Netherlands

Dordtse jongens voor kinderrechter

Drie Dordtse jongens van 15 en 16 jaar hebben een leeftijdgenoot mishandeld. Ze moeten ze nu op woensdag 17 augustus bij de kinderrechter voorkomen.
Gert van der Steen | 8 augustus 2016 11:08 | Aangepast op 8 augustus 2016 11:08
Van de mishandeling werd een filmpje gemaakt dat op internet uitgebreid gedeeld werd. Dat leidde tot grote verontwaardiging. De daders waren op het filmpje goed herkenbaar en werden dan ook snel opgepakt.


Hoofdverdachte is een leerling van de Hans Petrischool uit Sterrenburg. Samen met twee andere jongens heeft hij een nacht in een politiecel doorgebracht.


Het slachtoffer is een leerling van het Wellantcollege. Omdat deze jongen de vermoedelijke dader meermaals met racistische teksten zou hebben beledigd, ging die met een paar maatjes verhaal halen.

De leerlingen van de Petrischool zijn onmiddellijk geschorst. Het is nog niet duidelijk of ze na de vakantie weer op school terecht kunnen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...