Dordrecht, Netherlands

Dordtse krijgt eigen kookrubriek in RTL-programma

De Dordtse kookboekenschrijfster Dymphina Jooren wordt het nieuwe gezicht van de kookrubriek in het RTL 4-programma ‘Natuurlijk Lekker Leven’. De schrijfster bracht haar eerste kookboek in 2015 op de markt, op 21 maart verschijnt het volgende boek: ‘Eet puur geluk met Dymphina’.
Isabel Pijnappels | 25 februari 2021 10:49 | Aangepast op 25 februari 2021 10:49
Het idee van de ‘gelukskookboeken’ kwam niet vanzelf. In 2007 herstelde Dymphina van een burn-out. Ze besloot het roer om te gooien en onderzoek te doen naar het effect van voeding op het geluksgevoel. Nu, twee boeken verder, worden haar kunsten uitgezonden op de televisie.

Dymphina was eerder dit jaar ook al te zien op RTL, maar dan als gast. Ze vertelde twee keer over haar geluksrecepten en haar nieuwe boek. Woensdag begonnen de opnames van haar eerste kookrubriek. Wanneer dit wordt uitgezonden is nog niet bekend. Haar boek kan al wel besteld worden op eetpuurgeluk.nl, maar het is straks ook te koop bij De Nieuwe Bengel op de Vriesestraat.

Vorige zomer zijn we langs geweest bij Dymphina. Kijk hier het interview over haar nieuwe boek.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...