gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse kunstrijdsters pakken regionaal kampioenschap

Dordtse kunstschaatsers hebben goede zaken gedaan tijdens de seizoenafsluiter Gewestelijk Kampioenschap kunstrijden 2015 op het ijs van de Dordtse Sportboulevard.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Afgelopen zaterdag werd het wedstrijdseizoen afgesloten waarbij vijf gewestelijke kunstrijverenigingen waren vertegenwoordigd. De organiserende Kunstrijvereniging Drechtsteden uit Dordrecht was vertegenwoordigt met 21 rijdsters en één rijder.

Isabella Smit (10) uit Dordrecht kon de titel Gewestelijk Kampioen in de categorie Basic Novice A prolongeren. Evenals in 2014 volgde Rosalie van Wageningen (12) uit Dordrecht op de 2e plaats. Clubgenoten Isa van Swieten (11) en en Demi Sijswerda (12) werden derde en vierde.

De vereniging uit Dordrecht behaalde al met al 17 podiumplaatsen in diverse categorieën waarvan vier gewestelijk kampioenen.De rijdsters gaan zich nu toeleggen op de zomertrainingen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen dat in het najaar begint.

Foto (vnlr): Rosalie van Wageningen, Isabella Smit, Isa van Swieten, Demi Sijswerda

Lees ook

webfoto

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

Ongeluk N3 Laan van Europa geblurd

Twee auto’s botsen op N3, kinderen gecontroleerd door ambulancepersoneel

Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.