gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse kunstrijdsters pakken regionaal kampioenschap

Dordtse kunstschaatsers hebben goede zaken gedaan tijdens de seizoenafsluiter Gewestelijk Kampioenschap kunstrijden 2015 op het ijs van de Dordtse Sportboulevard.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Afgelopen zaterdag werd het wedstrijdseizoen afgesloten waarbij vijf gewestelijke kunstrijverenigingen waren vertegenwoordigd. De organiserende Kunstrijvereniging Drechtsteden uit Dordrecht was vertegenwoordigt met 21 rijdsters en één rijder.

Isabella Smit (10) uit Dordrecht kon de titel Gewestelijk Kampioen in de categorie Basic Novice A prolongeren. Evenals in 2014 volgde Rosalie van Wageningen (12) uit Dordrecht op de 2e plaats. Clubgenoten Isa van Swieten (11) en en Demi Sijswerda (12) werden derde en vierde.

De vereniging uit Dordrecht behaalde al met al 17 podiumplaatsen in diverse categorieën waarvan vier gewestelijk kampioenen.De rijdsters gaan zich nu toeleggen op de zomertrainingen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen dat in het najaar begint.

Foto (vnlr): Rosalie van Wageningen, Isabella Smit, Isa van Swieten, Demi Sijswerda

Lees ook

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.