gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse kunstrijdsters pakken regionaal kampioenschap

Dordtse kunstschaatsers hebben goede zaken gedaan tijdens de seizoenafsluiter Gewestelijk Kampioenschap kunstrijden 2015 op het ijs van de Dordtse Sportboulevard.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Afgelopen zaterdag werd het wedstrijdseizoen afgesloten waarbij vijf gewestelijke kunstrijverenigingen waren vertegenwoordigd. De organiserende Kunstrijvereniging Drechtsteden uit Dordrecht was vertegenwoordigt met 21 rijdsters en één rijder.

Isabella Smit (10) uit Dordrecht kon de titel Gewestelijk Kampioen in de categorie Basic Novice A prolongeren. Evenals in 2014 volgde Rosalie van Wageningen (12) uit Dordrecht op de 2e plaats. Clubgenoten Isa van Swieten (11) en en Demi Sijswerda (12) werden derde en vierde.

De vereniging uit Dordrecht behaalde al met al 17 podiumplaatsen in diverse categorieën waarvan vier gewestelijk kampioenen.De rijdsters gaan zich nu toeleggen op de zomertrainingen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen dat in het najaar begint.

Foto (vnlr): Rosalie van Wageningen, Isabella Smit, Isa van Swieten, Demi Sijswerda

Lees ook

politielekenmerwede

Kapot achterlicht wijst politie op man met openstaande celstraf van 1116 dagen

De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

baanhoekbrugverkeerspolitie

Politie haalt man van levensgevaarlijke plek op spoorbrug: 'hij wilde muziek luisteren'

De politie heeft zondag een melding gekregen over een man met vreemd gedrag op de Baanhoekbrug tussen Sliedrecht en Dordrecht. Hoewel de man niet op de brug mocht zijn, bleek hij geen kwade bedoelingen te hebben: hij wilde naar eigen zeggen alleen maar even "tot rust" komen, meldt Rijnmond.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.