gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse kunstrijdsters pakken regionaal kampioenschap

Dordtse kunstschaatsers hebben goede zaken gedaan tijdens de seizoenafsluiter Gewestelijk Kampioenschap kunstrijden 2015 op het ijs van de Dordtse Sportboulevard.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Afgelopen zaterdag werd het wedstrijdseizoen afgesloten waarbij vijf gewestelijke kunstrijverenigingen waren vertegenwoordigd. De organiserende Kunstrijvereniging Drechtsteden uit Dordrecht was vertegenwoordigt met 21 rijdsters en één rijder.

Isabella Smit (10) uit Dordrecht kon de titel Gewestelijk Kampioen in de categorie Basic Novice A prolongeren. Evenals in 2014 volgde Rosalie van Wageningen (12) uit Dordrecht op de 2e plaats. Clubgenoten Isa van Swieten (11) en en Demi Sijswerda (12) werden derde en vierde.

De vereniging uit Dordrecht behaalde al met al 17 podiumplaatsen in diverse categorieën waarvan vier gewestelijk kampioenen.De rijdsters gaan zich nu toeleggen op de zomertrainingen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen dat in het najaar begint.

Foto (vnlr): Rosalie van Wageningen, Isabella Smit, Isa van Swieten, Demi Sijswerda

Lees ook

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”