gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse leerkrachten op weg naar Den Haag

Stakende onderwijzers uit het basisonderwijs zijn op weg naar Den Haag. Daar demonstreren ze voor meer salaris en een lagere werkdruk.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Onderwijzend personeel verzamelde zich vanochtend op het parkeerterrein bij de Weeskinderendijk. Daar stonden bussen klaar om ze naar de grote demonstratie te brengen in het Zuiderpark in Den Haag. Niet alle leerkrachten gaan mee. Sommigen gaan met eigen vervoer of blijven thuis.

Op de meeste basisscholen wordt vandaag gestaakt. Toch zijn er altijd uitzonderingen. Op De Regenboog aan de Volkerakweg wordt gewoon les gegeven. Wel begon de school vanochtend een half uurtje later. De leerkrachten ondersteunen de actie wel, maar zeggen dat ze ondanks de werkdruk veel plezier beleven aan het lesgeven. Op De Regenboog staan ook meerdere leerkrachten op een groep.

Personeel van zorgcentrum De Sterrenlanden aan de Minnaertweg mag vandaag hun kinderen mee naar het werk nemen. Daar is gezorgd voor opvang en worden de kinderen bezig gehouden.

Lees ook

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.