gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse leerkrachten op weg naar Den Haag

Stakende onderwijzers uit het basisonderwijs zijn op weg naar Den Haag. Daar demonstreren ze voor meer salaris en een lagere werkdruk.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Onderwijzend personeel verzamelde zich vanochtend op het parkeerterrein bij de Weeskinderendijk. Daar stonden bussen klaar om ze naar de grote demonstratie te brengen in het Zuiderpark in Den Haag. Niet alle leerkrachten gaan mee. Sommigen gaan met eigen vervoer of blijven thuis.

Op de meeste basisscholen wordt vandaag gestaakt. Toch zijn er altijd uitzonderingen. Op De Regenboog aan de Volkerakweg wordt gewoon les gegeven. Wel begon de school vanochtend een half uurtje later. De leerkrachten ondersteunen de actie wel, maar zeggen dat ze ondanks de werkdruk veel plezier beleven aan het lesgeven. Op De Regenboog staan ook meerdere leerkrachten op een groep.

Personeel van zorgcentrum De Sterrenlanden aan de Minnaertweg mag vandaag hun kinderen mee naar het werk nemen. Daar is gezorgd voor opvang en worden de kinderen bezig gehouden.

Lees ook

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

drugspand

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..

fatbike1

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

IMG_7662

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.