Dordrecht, Netherlands

Dordtse man geeft conductrice kopstoot

De politie in Zeeland heeft een 26-jarige inwoner uit Dordrecht aangehouden. De man had een conductrice een kopstoot gegeven.
Robert van Loon | 10 maart 2017 12:31 | Aangepast op 10 maart 2017 12:31
De Dordtenaar zat in een trein van Vlissingen naar Goes toen hij door de conductrice om een plaatsbewijs werd gevraagd. De man gaf de conductrice daarop een kopstoot. De man werd door treinreizigers in bedwang gehouden tot de politie ter plaatse kwam.

De conductrice heeft aangifte gedaan bij de politie. Ze hield er geen letsel aan over. Na onderzoek bleek dat de man bekend staat bij de politie voor vele meldingen van overlast. De man zit in de cel op het politiebureau van Goes.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...