Dordrecht, Netherlands

Dordtse man geeft conductrice kopstoot

De politie in Zeeland heeft een 26-jarige inwoner uit Dordrecht aangehouden. De man had een conductrice een kopstoot gegeven.
Robert van Loon | 10 maart 2017 12:31 | Aangepast op 10 maart 2017 12:31
De Dordtenaar zat in een trein van Vlissingen naar Goes toen hij door de conductrice om een plaatsbewijs werd gevraagd. De man gaf de conductrice daarop een kopstoot. De man werd door treinreizigers in bedwang gehouden tot de politie ter plaatse kwam.

De conductrice heeft aangifte gedaan bij de politie. Ze hield er geen letsel aan over. Na onderzoek bleek dat de man bekend staat bij de politie voor vele meldingen van overlast. De man zit in de cel op het politiebureau van Goes.

Meest gelezen

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...