Dordrecht, Netherlands

Dordtse Marian laatste in marathon Rotterdam

De Dordtse Marian de Jong kwam zondag als laatste over de finish tijdens de marathon in Rotterdam. Het leverde haar een feestelijk onthaal op.
Peter Tromp | 10 april 2018 14:00 | Aangepast op 10 april 2018 14:00
Burgemeester Aboutaleb van Rotterdam en marathonwinnaar Kenneth Kipkemoi stonden Marian de Jong op te wachten bij de eindstreep. Zelf had De Jong niet verwacht dat ze als laatste zou eindigen. Ze loopt vaker marathons en dacht een betere tijd te zullen halen. Vlak voor de finish nam ze twee kleinkinderen aan de hand mee over de streep.

Opgeven wilde De Jong zondag niet. Ze dacht terug aan haar man. Hij overleed anderhalf jaar geleden. Hij wilde ook niet opgeven, dus liet zij zich ook niet kennen.

Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Wederom daling aantal coronabesmettingen

In de afgelopen week kregen 550 mensen uit Dordrecht te horen dat hun coronatest bij de GGD positief...

Voormalig SP-lid Ineke Jager op jacht naar zetel bij Beter Voor Dordt

Op de kandidatenlijst van Beter Voor Dordt prijkt een opvallende naam: die van Ineke Jager, op plek ...

Overlast winkelcentrum Bieshof: bankjes ingeruild voor mobiele camera

Toen winkelcentrum Bieshof in Stadspolders werd verbouwd, zijn er nieuwe bankjes bijgekomen. Dat lee...

Gedroomd van de eredivisie, nu aanvoerder van KKD-hekkensluiter Dordrecht: Toine van Huizen blikt terug op bewogen jaar

Het jaar 2021 afsluiten op een mooie plek in de eredivisie met De Graafschap. Het was een reële dro...

Basisscholen weer open na kerstvakantie

Goed nieuws voor ouders met kinderen in het primair onderwijs. De scholen mogen na de kerstvakantie ...