Dordrecht, Netherlands

Dordtse meiden maken nieuw nummer van 'Meiden Magazine'

In Door aan de Spuiboulevard wordt een nieuwe groep jonge vrouwelijke redacteuren in spé geënthousiasmeerd om een editie van 'Meiden Magazine' te maken. Hopelijk na de zomer kunnen er weer redactievergaderingen plaatsvinden, maar voor nu volgen de jonge meiden verschillende workshops. Eén van die workshops is covers maken: "Eén van de belangrijkste dingen natuurlijk van je magazine."
Alexander Eleveld | 18 mei 2021 17:10 | Aangepast op 18 mei 2021 17:10
Voor de derde keer komt er een 'Meiden Magazine'. De vorige editie kwam begin dit jaar uit en ging over schaamte. Door de grote belangstelling volgt er nu dus een nieuw nummer. Het magazine is een samenwerking tussen R-Newt en de Dordtse bibliotheek. Alka Anna Goos, journalist, is één van de begeleiders van het project: "Bij R-Newt merkten ze dat een groep meiden het makkelijk met elkaar over onderwerpen konden hebben waar nog een beetje een taboe op ligt. Dus hebben we besloten om met die meiden een magazine te maken." Zij hoopt dat aan het einde van dit jaar de nieuwe editie te verkrijgen is.

In de volgende workshops wordt er ook nog aandacht gegeven aan interviewen, vloggen en storytelling. Opgeven kan onder andere via het Instagram-kanaal Dordtse Meiden (@dordtsemeiden) en de workshops vinden iedere maandag tussen 16:30 uur en 18:00 uur plaats.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Redactie Streek 56 | 11 jun 2025 16:41

Lees ook

Vrijwilligersproblemen opgelost dus de avondvierdaagse kan gewoon van start

Maandagavond gaat in Alblasserdam de jaarlijkse Avondvierdaagse weer van start. De organisatie van h...

Taakstraf voor eigenaar van hennepkwekerij vlakbij station Zwijndrecht

De eigenaar van een hennepkwekerij in Zwijndrecht, die in 2024 ontdekt werd, krijgt een taakstraf va...

Veel vragen bij scholieren op de fiets: ‘Komen we nog op tijd?’

Negen maanden lang niet over de Baanhoekbrug kunnen fietsen. Het is een hard gelag voor velen, zo oo...

Inschrijvingen DrechtStadLoop gestart: 'Parcoursen zijn onveranderd'

Sportieve Drechtstedelingen kunnen de jaarlijkse uitdaging weer aangaan. De inschrijvingen voor de D...

Hoge tonen, stille avonden: buurt lijkt verlost van overlast door inzet 'mosquito's'

Hangjongeren in Hendrik-Ido-Ambacht lijken de sportvelden van ASWH links te laten liggen. Enkele wek...

Ridderkerkse fietsvierdaagse gaat deze week onder nieuwe naam van start

Deze week gaat de de traditionele Avond Fiets4Daagse weer van start. De organisatie heeft vier mooie...