Dordrecht, Netherlands

Dordtse Mick zit minstens tot eind juli vast in Thailand

Mick van Zadelhof uit Stadspolders blijft nog wel even in Thailand. Zijn visum is verlengd tot en met 31 juli en hij verwacht ook niet voor die tijd uit zijn 'coronatoevluchtsoord' te kunnen vertrekken.
Petra Scheurwater | 13 mei 2020 11:58 | Aangepast op 13 mei 2020 11:58
"Ons visum is gratis verlengd, en dat geldt eigenlijk voor iedere toerist die nu in Thailand zit. Zo hopen ze de mensen die er nu zijn in Thailand te houden om zo toch een beetje de toeristenramp op te vangen."

Mick kwam dankzij een date in Rusland in Thailand vast te zitten. Het begon met een reisje naar Sint Petersburg begin dit jaar voor een date met een meisje dat hij al langer kende. Door de uitbraak van het coronavirus moest hij Rusland weer uit, maar zijn vlucht naar Nederland vloog niet meer.

“Dus toen ben ik naar Thailand gegaan met het idee dat ik hier wel een visum zou kunnen krijgen", vertelde Zadelhof eind april aan RTV Dordrecht dat hij samen met zijn date op het vliegtuig naar Azië is gestapt en daar hebben ze ook na al die weken samen nog geen spijt van.

"Het gaat nog steeds heel erg goed met ons, al kan je het niet echt meer een date noemen. Alleen mijn ouders kijken er erg naar uit om haar een keer te ontmoeten, maar dat gaat nog wel even duren, lijkt het."

Heel erg is het volgens de Dordtenaar niet om in het exotische land vast te zitten. In Thailand lijkt het virus onder controle en is het weer bijna 'business as usual'.

"Er is veel meer open nu in Thailand, je kan gewoon weer naar cafeetjes en zo om koffie te drinken. Daar maakt ook een vrij groot deel van de bevolking dankbaar gebruik van. Het is hier zo goed als normaal zou je kunnen zeggen. We dragen ze nog alle mondkapjes en zijn er nog regeltjes natuurlijk. Maar volgens de officiële cijfers is het virus hier zo goed als weg."

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...