Dordrecht, Netherlands

Dordtse militair vervolgd vanwege aanranding op marinebasis Den Helder

Het Openbaar Ministerie vervolgt een 27-jarige militair uit Dordrecht voor betrokkenheid bij de aanranding van een collega op de marinebasis in Den Helder. Dat zou zijn gebeurd op 17 mei 2018. Ook een 34-jarige man uit Brielle en een 28-jarige man uit Culemborg worden verdacht van betrokkenheid bij de aanranding.
Petra Scheurwater | 28 januari 2020 13:28 | Aangepast op 28 januari 2020 13:28
De drie militairen zouden het slachtoffer tegen een tafel en tegen de grond hebben gedrukt, waarna de man uit Dordrecht zijn penis tegen zijn heup tikte en seksuele bewegingen maakte, dat schrijft de NOS. De andere twee verdachten hielden het slachtoffer in bedwang. Ook kreeg de man ontblote billen vlak voor zijn gezicht gehouden.


De oudste man, die hun meerdere was, probeerde volgens de aanklacht het slachtoffer te dwingen de man uit Dordrecht oraal te bevredigen.


De militaire kamer van de rechtbank in Arnhem heeft het proces maandag uitgesteld, omdat een van de advocaten ziek was. De zaak wordt zo snel mogelijk alsnog behandeld.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...