Dordrecht, Netherlands

Dordtse militair vervolgd vanwege aanranding op marinebasis Den Helder

Het Openbaar Ministerie vervolgt een 27-jarige militair uit Dordrecht voor betrokkenheid bij de aanranding van een collega op de marinebasis in Den Helder. Dat zou zijn gebeurd op 17 mei 2018. Ook een 34-jarige man uit Brielle en een 28-jarige man uit Culemborg worden verdacht van betrokkenheid bij de aanranding.
Petra Scheurwater | 28 januari 2020 13:28 | Aangepast op 28 januari 2020 13:28
De drie militairen zouden het slachtoffer tegen een tafel en tegen de grond hebben gedrukt, waarna de man uit Dordrecht zijn penis tegen zijn heup tikte en seksuele bewegingen maakte, dat schrijft de NOS. De andere twee verdachten hielden het slachtoffer in bedwang. Ook kreeg de man ontblote billen vlak voor zijn gezicht gehouden.


De oudste man, die hun meerdere was, probeerde volgens de aanklacht het slachtoffer te dwingen de man uit Dordrecht oraal te bevredigen.


De militaire kamer van de rechtbank in Arnhem heeft het proces maandag uitgesteld, omdat een van de advocaten ziek was. De zaak wordt zo snel mogelijk alsnog behandeld.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Succesvolle veiligheidscampagne: inwoners melden vaker verdachte zaken

De campagne 'Samen voor een veilige buurt' heeft in Molenlanden zichtbaar resultaat opgeleverd. Volg...

Gastgezinnen helpen straatkittens aan een baasje: ‘Een goede start’

Een moederpoes die onlangs op straat is bevallen van vijf kittens, wordt met haar kroost opgevangen ...

Snelle actie brengt nieuwe buurtAED in Hendrik-Ido-Ambacht tot stand

In slechts 70 minuten had de buurt het benodigde bedrag ingezameld en nu hangt er bij appartementenc...

Beter sociaal plan voor werknemers Fokker: 'Staking heeft effect gehad'

Het Papendrechtse GKN Fokker heeft met de vakbonden een overeenkomst bereikt over een beter sociaal ...

FC Dordrecht start seizoen met wedstrijden tegen Cambuur, MVV en Jong PSV

FC Dordrecht begint op vrijdag 8 augustus aan het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen tegen SC Ca...

Man moet ex-vriendin 500 euro betalen na huiselijk geweld, bedreigingen en vernielingen

De relatie van de 24-jarige R. is over, maar hij woont nog steeds met zijn ex-vriendin in dezelfde w...