Dordrecht, Netherlands

Dordtse ‘Mister Calisthenics’ doet mee aan Hollands Got Talent

Al eerder maakte Jason Bonam ‘Calisthenics Moves Dordrecht’, maar nu gaat hij op nationaal niveau zijn kunsten tonen. De ‘mister Calisthenics’ is zaterdag 3 oktober te gast bij talentenjacht Hollands Got Talent.
Petra Scheurwater | 30 september 2020 09:10 | Aangepast op 30 september 2020 09:10
Met Roslan Bendenia en Gavin Ommel gaat Bonam proberen om de jury van het programma, die bestaat uit Paul de Leeuw, Chantal Janzen, Angela Groothuizen en Ali Bouali, te overtuigen van zijn kunsten.

Calisthenics is een sport waarbij je oefeningen uitvoert met je lichaamsgewicht. Hiermee train je je kracht, balans en beweeglijkheid.

Bekijk hier het programma ‘Calisthenics Moves Dordrecht’ dat Jason in samenwerking met RTV Dordrecht maakte.

&t=5s&ab_channel=RTVDordrecht

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...