gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse MJ-fans willen fandag organiseren

51e08489d53c9fd5b0372b657f01b12c

Als het aan Michael en Jeffrey van Haren ligt komt er op 2 februari 2019 een speciale Michael Jackson fandag in Dordrecht. Om dit te kunnen realiseren is het koppel een crowdfundingsactie begonnen.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Zo’n evenement organiseren kost wel een paar centen aldus Jeffrey van Haren. “Je moet de locatie huren en natuurlijk geld neerleggen voor de verschillende Michael Jackson look-a-likes die komen optreden.” Daarnaast wordt er op die dag ook een quiz georganiseerd en zijn er activiteiten voor kinderen.


Het idee ontstond omdat Michael zo’n beetje de grootste MJ-fan op het eiland van Dordrecht is. Alsof het geen toeval meer is deelt hij ook nog dezelfde voornaam met de ‘King of Pop’. “Je krijgt er kippenvel van als je zijn muziek hoort en je gaat er ook meteen van bewegen,” aldus de Jackson-fan.

Lees ook

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester niet in beroep in kinderpornozaak, straat krijgt andere naam

Herman J. gaat niet in hoger beroep tegen zijn celstraf voor het bezit van kinderporno. Dat bevestigt de rechtbank van Rotterdam aan deze streekomroep. De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde twee weken terug het vonnis: een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.