Dordrecht, Netherlands

Dordtse modeshow in Onderwijsmuseum

Voor de 22-jarige Arniko Knobbe is het komende zondag een spannende dag. Vanaf 15.00 uur is haar modeshow te bewonderen. Het is afsluiting van de tentoonstelling ‘Naaitje van de Kous’ die nu nog te zien is in het Nationaal Onderwijsmuseum.
Marjolein Vos | 24 mei 2018 15:48 | Aangepast op 24 mei 2018 15:48
Na een groeiende interesse in het vak op de middelbare school, besloot ze daarna de opleiding modemaatkleding te gaan doen in Den Haag. Ze heeft al een eigen atelier ingericht op de zolder van haar ouders. Sindsdien is ze bezig haar eigen label te creëren. Zondag zal ze naar eigen zeggen haar carrière kickstarten.

‘Ik ben zelf naar de directrice van het onderwijsmuseum gegaan. Nu mag ik de tentoonstelling afsluiten met mijn modeshow. Voor hun is het een afsluiting en voor mij eigenlijk een begin', vertelt Arniko.

Na de show hoopt ze haar netwerk te vergroten en zal ze haar webshop

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...