Dordrecht, Netherlands

Dordtse modeshow in Onderwijsmuseum

Voor de 22-jarige Arniko Knobbe is het komende zondag een spannende dag. Vanaf 15.00 uur is haar modeshow te bewonderen. Het is afsluiting van de tentoonstelling ‘Naaitje van de Kous’ die nu nog te zien is in het Nationaal Onderwijsmuseum.
Marjolein Vos | 24 mei 2018 15:48 | Aangepast op 24 mei 2018 15:48
Na een groeiende interesse in het vak op de middelbare school, besloot ze daarna de opleiding modemaatkleding te gaan doen in Den Haag. Ze heeft al een eigen atelier ingericht op de zolder van haar ouders. Sindsdien is ze bezig haar eigen label te creëren. Zondag zal ze naar eigen zeggen haar carrière kickstarten.

‘Ik ben zelf naar de directrice van het onderwijsmuseum gegaan. Nu mag ik de tentoonstelling afsluiten met mijn modeshow. Voor hun is het een afsluiting en voor mij eigenlijk een begin', vertelt Arniko.

Na de show hoopt ze haar netwerk te vergroten en zal ze haar webshop

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...