Dordrecht, Netherlands

Dordtse oma Annie is trots op O'G3NE

De 77-jarige Annie Vermeulen uit Dordrecht is supertrots op haar kleinkinderen Lisa, Amy en Shelley. De meiden van O'G3NE treden vanavond op bij het Eurovisie Songfestival in Kiev.
Sofia Letova | 11 mei 2017 13:21 | Aangepast op 11 mei 2017 13:21
Annie vertelt dat ze heel nauw betrokken is bij het avontuur in Kiev. Ze spreekt de meiden regelmatig. "Ik vind het allemaal vooral heel spannend en leuk. Het is bijzonder dat ik dit op mijn leeftijd nog mag meemaken", zegt de oma trots. "Het moet wel heel raar lopen als ze niet doorgaan naar de finale vanavond."

O'G3NE komt oorspronkelijk uit Dordrecht, maar wonen al een langere tijd in Fijnaart. Annie bekijkt de uitzending vanavond in Fijnaart, samen met de andere opa en oma van de zussen, de moeder en vriendinnen van haar. De moeder van Lisa, Amy en Shelley kon niet mee naar Kiev. Ze is ernstig ziek.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...