gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse ondernemer vrijgelaten uit Turkse gevangenis

b3ed63af6d0e071f64b5d9218a4c47ad

Dordtenaar Ekrem Deniz Osmanogullari die vorige week was opgepakt in Turkije is gisterenavond om 21.00 uur vrijgelaten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Ekrem mag het land nog niet verlaten, hij moet nog voor de Turkse Rechtbank verschijnen. Waarvoor hij precies moet voorkomen is officieel nog niet bekend. De aanklacht wordt nog opgesteld door de officier van justitie.

Vader Ali zegt erg blij te zijn met de vrijlating en gaat er vanuit dat Ekrem, na de rechtzaak, zo snel mogelijk weer terug is in Nederland. "Hij heeft goed geslapen. Ook is hij erg blij met de steun van zijn vrienden uit Dordrecht.", zegt Ali.

Ekrem Deniz Osmanogullari is eigenaar van Osman Tandoor, gelegen aan de Voorstraat. Vorige week woensdag is hij opgepakt op de luchthaven van Istanboel.

Lees ook

cobra6politie

Tassen vol illegaal vuurwerk op slaapkamer en in garagebox: jongen (16) en vrouw (25) opgepakt

Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.

PSX_20261106_213951

Fietser geschept door busje, bestuurder aangehouden

Bij een aanrijding op de Pontonniersweg in Papendrecht is vrijdagavond een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer werd geschept door een bestelbus. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.