gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse ondernemer vrijgelaten uit Turkse gevangenis

b3ed63af6d0e071f64b5d9218a4c47ad

Dordtenaar Ekrem Deniz Osmanogullari die vorige week was opgepakt in Turkije is gisterenavond om 21.00 uur vrijgelaten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Ekrem mag het land nog niet verlaten, hij moet nog voor de Turkse Rechtbank verschijnen. Waarvoor hij precies moet voorkomen is officieel nog niet bekend. De aanklacht wordt nog opgesteld door de officier van justitie.

Vader Ali zegt erg blij te zijn met de vrijlating en gaat er vanuit dat Ekrem, na de rechtzaak, zo snel mogelijk weer terug is in Nederland. "Hij heeft goed geslapen. Ook is hij erg blij met de steun van zijn vrienden uit Dordrecht.", zegt Ali.

Ekrem Deniz Osmanogullari is eigenaar van Osman Tandoor, gelegen aan de Voorstraat. Vorige week woensdag is hij opgepakt op de luchthaven van Istanboel.

Lees ook

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.