Dordrecht, Netherlands

Dordtse ouderen Beweegdag

Sporten is voor iedereen belangrijk,en zeker ook voor ouderen. Daarom was er donderdag een speciale beweegdag waar senioren zich in het zweet werkten.
Petra Scheurwater | 21 september 2018 16:40 | Aangepast op 21 september 2018 16:40
"Voetbalclubs GSC/ODS en FC Dordrecht zijn aanwezig voor walking football en de wandelliefhebbers van Vitamine W zijn met enkele anderen een wandeltocht aan het houden", vertelt buurtsportcoach Janneke Hamers. Zij is een van de coaches die aanwezig is op de beweegdag.

In het teken van de Nationale Sportweek vond de beweegdag plaatsin Sporthal Deetos aan de Vorrinklaan. De ouderen begonnen de dag met een kop koffie om vervolgens met elkaar te gaan sporten.


Verschillende sporten stonden op het programma, van salsa tot walking football. Niet alleen sporten stond centraal, eenzame ouderen krijgen zo ook de kans om nieuwe contacten op te doen. De dag werd afgesloten met een gezamenlijke lunch.


Lees ook

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Moet het centrale plein van de Krispijnwijken straks verder zonder de dönerzaak, tabakswinkel en min...