gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse Pascalle wint 1000 euro voor schoonheidssalon

95739745f44c0572f3d7405ace13d1f4

R-Newt en de Bibliotheek Aan Zet willen jongeren een steuntje in de rug geven en aanmoedigen iets te ondernemen, juist tijdens deze coronacrisis. Daarom organiseerden ze vorige week de Dordtse Pitch Night voor hun project Next Up. Een avond waarop ondernemende Dordtse jongeren hun ideeën presenteerden aan een jury.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Er kwamen veel creatieve plannen aan bod. Van het organiseren van een banenmarkt tot het maken van gepersonaliseerde sieraden van gerecycled plastic. Maar ook het opzetten van een jongerenprojectbureau en een mobiele schoonheidssalon voor mensen met een beperking. Dat laatste idee was volgens de jury het beste. Bedenker Pascalle Wubben ontving daarom een cheque van 1000 euro om haar plannen te verwezenlijken.

In haar pitch vroeg ze aandacht voor jongeren met een beperking en de moeite die ze kunnen ondervinden bij persoonlijke verzorging. Met een mobiele en volledig aangepaste schoonheidssalon wil ze iets voor deze doelgroep betekenen, laat de jury weten. Pascalle gaat haar gewonnen 1000 euro inzetten om Dordtenaren met een beperking zich weer mooi te laten voelen. "Ik sta hier met mijn verhaal. Ik geloof er écht in en iedereen moet het gewoon zien, beauty kent geen beperkingen", vertelt de winnares.

Wethouder Rik van der Linden is erg te spreken over het project. "Het is mooi als we dingen kunnen verzinnen met elkaar die haalbaar zijn en gaan werken, ook omdat je mensen aan elkaar verbindt die elkaar niet regelmatig zien of elkaar niet automatisch tegenkomen."

De jury wilde ook de andere jongeren steunen en daarom ontvingen alle deelnemers 250 euro. Jongeren die ook een goed idee hebben en hulp nodig hebben bij het realiseren van hun droom, kunnen contact opnemen met R-Newt.

Lees ook

politie 01

Man trekt gouden ketting van nek 84-jarige vrouw

Een 84-jarige vrouw uit Zwijndrecht is eerder deze maand op brute wijze beroofd van haar ketting. De vrouw liep van de Lindeweg over de brug naar de Beethovenlaan, toen een onbekende man haar gouden ketting van haar nek af trok. Hij is opgepakt.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.