gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse Pascalle wint 1000 euro voor schoonheidssalon

95739745f44c0572f3d7405ace13d1f4

R-Newt en de Bibliotheek Aan Zet willen jongeren een steuntje in de rug geven en aanmoedigen iets te ondernemen, juist tijdens deze coronacrisis. Daarom organiseerden ze vorige week de Dordtse Pitch Night voor hun project Next Up. Een avond waarop ondernemende Dordtse jongeren hun ideeën presenteerden aan een jury.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Er kwamen veel creatieve plannen aan bod. Van het organiseren van een banenmarkt tot het maken van gepersonaliseerde sieraden van gerecycled plastic. Maar ook het opzetten van een jongerenprojectbureau en een mobiele schoonheidssalon voor mensen met een beperking. Dat laatste idee was volgens de jury het beste. Bedenker Pascalle Wubben ontving daarom een cheque van 1000 euro om haar plannen te verwezenlijken.

In haar pitch vroeg ze aandacht voor jongeren met een beperking en de moeite die ze kunnen ondervinden bij persoonlijke verzorging. Met een mobiele en volledig aangepaste schoonheidssalon wil ze iets voor deze doelgroep betekenen, laat de jury weten. Pascalle gaat haar gewonnen 1000 euro inzetten om Dordtenaren met een beperking zich weer mooi te laten voelen. "Ik sta hier met mijn verhaal. Ik geloof er écht in en iedereen moet het gewoon zien, beauty kent geen beperkingen", vertelt de winnares.

Wethouder Rik van der Linden is erg te spreken over het project. "Het is mooi als we dingen kunnen verzinnen met elkaar die haalbaar zijn en gaan werken, ook omdat je mensen aan elkaar verbindt die elkaar niet regelmatig zien of elkaar niet automatisch tegenkomen."

De jury wilde ook de andere jongeren steunen en daarom ontvingen alle deelnemers 250 euro. Jongeren die ook een goed idee hebben en hulp nodig hebben bij het realiseren van hun droom, kunnen contact opnemen met R-Newt.

Lees ook

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.