gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse Pascalle wint 1000 euro voor schoonheidssalon

95739745f44c0572f3d7405ace13d1f4

R-Newt en de Bibliotheek Aan Zet willen jongeren een steuntje in de rug geven en aanmoedigen iets te ondernemen, juist tijdens deze coronacrisis. Daarom organiseerden ze vorige week de Dordtse Pitch Night voor hun project Next Up. Een avond waarop ondernemende Dordtse jongeren hun ideeën presenteerden aan een jury.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Er kwamen veel creatieve plannen aan bod. Van het organiseren van een banenmarkt tot het maken van gepersonaliseerde sieraden van gerecycled plastic. Maar ook het opzetten van een jongerenprojectbureau en een mobiele schoonheidssalon voor mensen met een beperking. Dat laatste idee was volgens de jury het beste. Bedenker Pascalle Wubben ontving daarom een cheque van 1000 euro om haar plannen te verwezenlijken.

In haar pitch vroeg ze aandacht voor jongeren met een beperking en de moeite die ze kunnen ondervinden bij persoonlijke verzorging. Met een mobiele en volledig aangepaste schoonheidssalon wil ze iets voor deze doelgroep betekenen, laat de jury weten. Pascalle gaat haar gewonnen 1000 euro inzetten om Dordtenaren met een beperking zich weer mooi te laten voelen. "Ik sta hier met mijn verhaal. Ik geloof er écht in en iedereen moet het gewoon zien, beauty kent geen beperkingen", vertelt de winnares.

Wethouder Rik van der Linden is erg te spreken over het project. "Het is mooi als we dingen kunnen verzinnen met elkaar die haalbaar zijn en gaan werken, ook omdat je mensen aan elkaar verbindt die elkaar niet regelmatig zien of elkaar niet automatisch tegenkomen."

De jury wilde ook de andere jongeren steunen en daarom ontvingen alle deelnemers 250 euro. Jongeren die ook een goed idee hebben en hulp nodig hebben bij het realiseren van hun droom, kunnen contact opnemen met R-Newt.

Lees ook

hoogblokland

Vijfheerenlanden uit zorgen over mogelijke azc-locatie Molenlanden

De gemeente Vijfheerenlanden spreekt opnieuw haar zorgen uit over één van de mogelijke locaties voor een asielopvang in buurgemeente Molenlanden. “Wij vinden het onacceptabel als uitsluitend wordt gekeken naar de formele gemeentegrens en niet naar de feitelijke effecten van een opvanglocatie op de omgeving”, zo meldt burgemeester Sjors Fröhlich in een brief aan de Molenlandse raad.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.