Dordrecht, Netherlands

Dordtse persfotograaf (38) blijft twee weken langer vastzitten voor schietpartij Transvaalbuurt

De 38-jarige Dordtenaar die verdacht wordt van het schieten op twee politieagenten in de Transvaalbuurt, blijft twee weken langer vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris dinsdagmiddag bepaald.
Robin Nanninga | 31 augustus 2021 14:58 | Aangepast op 31 augustus 2021 14:58
De man, die werkt als persfotograaf, is dinsdag voorgeleid. Hij werd na het schietincident samen met twee andere mannen opgepakt. Inmiddels is de fotograaf de enige overgebleven verdachte.


Bij de schietpartij op de Toulonselaan raakte naast de twee politieagenten een derde persoon gewond. Het onderzoek naar de oorzaak van de schotwonden bij het de derde slachtoffer - een 24-jarige man uit Dordrecht - is nog in volle gang.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...