Dordrecht, Netherlands

Dordtse Pluktuin is weer geopend op Landgoed Merwezicht

De pluktuin van Dordrecht op Landgoed Merwezicht aan de Kromme Zandweg 73, is zaterdagochtend weer geopend. Geïnteresseerden kunnen daar terecht om een bosje bloemen te plukken. De grootte van een boeket hangt af van je handen. Een geplukt boeketje moet je namelijk in één hand vast kunnen houden.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 13 augustus 2024 10:00 | Aangepast op 12 augustus 2024 17:16
Het was deze zaterdag een drukke ochtend. Om 9.30 uur ging zaterdag de poort open. Voor 6,50 euro kunnen bezoekers een handje vol bloemen plukken. Voor kinderen onder de 11 jaar kost het 3,50 euro. Aan het begin van de middag, om 12.30 uur, sloot zaterdag de pluktuin weer. Het landgoed was namelijk gereserveerd voor een bruiloft.

Op het terrein worden ook bloemkaarten verkocht. De opbrengst hiervan gaat naar stichting 4Watoto. Deze stichting zamelt geld in voor een kinderhuis in Congo.

Bekijk via ons YouTube-kanaal een impressie van de eerste 'plukdag':

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...