gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse politici vallen elkaar aan op twitter

De kritiek van Kevin Noels (D66) op de filevorming rond parkeergarages in de binnenstad is Leny Kuhlemeier (BVD) in het verkeerde keelgat geschoten. Ook andere Dordtse politici reageren via Twitter op de ontstane discussie.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Noels startte de discussie over de bereikbaarheid van de parkeergarage aan het Achterom. Hij betreurde het feit dat daar in het weekend vaak files ontstaan. Kuhlemeier stoorde zich aan zijn houding en reageerde met de opmerking dat Nelle de Smoker (die door D66 op een onverkiesbare plek is gezet) tenminste ‘verstand van zaken’ had. Kuhlemeier wijst Noels erop dat de gemeente inkomsten misloopt als ze de parkeergarage sluit. Noels antwoordde vervolgens dat zijn partij kiest voor duurzaamheid.

Kuhlemeir verloor toen haar geduld en sommeerde Noels met zijn ‘Dinky Toy’ te gaan spelen. De VVD reageerde via Maarten Burggraaf en John van der Net. Burggraaf wees erop dat de parkeergarage in overleg met buurtbewoners is aangelegd en John van der Net stelde voor dat Kuhlemeier Noels als haar ‘toyboy’ moet inlijven.

Lees ook

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.