Dordrecht, Netherlands

Dordtse politici vallen elkaar aan op twitter

De kritiek van Kevin Noels (D66) op de filevorming rond parkeergarages in de binnenstad is Leny Kuhlemeier (BVD) in het verkeerde keelgat geschoten. Ook andere Dordtse politici reageren via Twitter op de ontstane discussie.
Jasmin Zahirovic | 13 december 2017 10:43 | Aangepast op 13 december 2017 10:43
Noels startte de discussie over de bereikbaarheid van de parkeergarage aan het Achterom. Hij betreurde het feit dat daar in het weekend vaak files ontstaan. Kuhlemeier stoorde zich aan zijn houding en reageerde met de opmerking dat Nelle de Smoker (die door D66 op een onverkiesbare plek is gezet) tenminste ‘verstand van zaken’ had. Kuhlemeier wijst Noels erop dat de gemeente inkomsten misloopt als ze de parkeergarage sluit. Noels antwoordde vervolgens dat zijn partij kiest voor duurzaamheid.

Kuhlemeir verloor toen haar geduld en sommeerde Noels met zijn ‘Dinky Toy’ te gaan spelen. De VVD reageerde via Maarten Burggraaf en John van der Net. Burggraaf wees erop dat de parkeergarage in overleg met buurtbewoners is aangelegd en John van der Net stelde voor dat Kuhlemeier Noels als haar ‘toyboy’ moet inlijven.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...