gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse politici vallen elkaar aan op twitter

De kritiek van Kevin Noels (D66) op de filevorming rond parkeergarages in de binnenstad is Leny Kuhlemeier (BVD) in het verkeerde keelgat geschoten. Ook andere Dordtse politici reageren via Twitter op de ontstane discussie.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Noels startte de discussie over de bereikbaarheid van de parkeergarage aan het Achterom. Hij betreurde het feit dat daar in het weekend vaak files ontstaan. Kuhlemeier stoorde zich aan zijn houding en reageerde met de opmerking dat Nelle de Smoker (die door D66 op een onverkiesbare plek is gezet) tenminste ‘verstand van zaken’ had. Kuhlemeier wijst Noels erop dat de gemeente inkomsten misloopt als ze de parkeergarage sluit. Noels antwoordde vervolgens dat zijn partij kiest voor duurzaamheid.

Kuhlemeir verloor toen haar geduld en sommeerde Noels met zijn ‘Dinky Toy’ te gaan spelen. De VVD reageerde via Maarten Burggraaf en John van der Net. Burggraaf wees erop dat de parkeergarage in overleg met buurtbewoners is aangelegd en John van der Net stelde voor dat Kuhlemeier Noels als haar ‘toyboy’ moet inlijven.

Lees ook

hoogblokland

Gemeente hakt knoop door: deze twee locaties kunnen samen 275 vluchtelingen opvangen

Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.