gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse politici vallen elkaar aan op twitter

De kritiek van Kevin Noels (D66) op de filevorming rond parkeergarages in de binnenstad is Leny Kuhlemeier (BVD) in het verkeerde keelgat geschoten. Ook andere Dordtse politici reageren via Twitter op de ontstane discussie.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Noels startte de discussie over de bereikbaarheid van de parkeergarage aan het Achterom. Hij betreurde het feit dat daar in het weekend vaak files ontstaan. Kuhlemeier stoorde zich aan zijn houding en reageerde met de opmerking dat Nelle de Smoker (die door D66 op een onverkiesbare plek is gezet) tenminste ‘verstand van zaken’ had. Kuhlemeier wijst Noels erop dat de gemeente inkomsten misloopt als ze de parkeergarage sluit. Noels antwoordde vervolgens dat zijn partij kiest voor duurzaamheid.

Kuhlemeir verloor toen haar geduld en sommeerde Noels met zijn ‘Dinky Toy’ te gaan spelen. De VVD reageerde via Maarten Burggraaf en John van der Net. Burggraaf wees erop dat de parkeergarage in overleg met buurtbewoners is aangelegd en John van der Net stelde voor dat Kuhlemeier Noels als haar ‘toyboy’ moet inlijven.

Lees ook

fotovoorzwi.png

Brand in garagebox was opzettelijk volgens OM: halfjaar cel geëist

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een halfjaar cel tegen D.T. (43). De aanklager houdt hem verantwoordelijk voor brandstichting in een Zwijndrechtse garagebox in 2024.

Tunnel HAGI_artikel foto.png

Zijn huizen en kerk nog te redden van sloop? 'Kan goedkoper en effectiever'

Veertien woningen en een kerk dreigen te verdwijnen aan de Stationsweg in Hardinxveld-Giessendam. Dit vanwege een tunnel die de gemeente aan wil leggen naar de nieuwe wijk ‘Het Oog’. Als het aan architect Arie van der Meijden ligt, kan dat ook anders. Hij bedacht een alternatief plan waarvoor er maximaal twee huizen gesloopt worden.

IMG-20260324-WA0011.jpg

Verpauperd Teerlinkpand afgezet met hekken: ‘Komen stukken los van de gevel’

Het beruchte Teerlinkpand in Dordrecht is uit voorzorg afgezet met hekken. Uit een controle van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) blijkt dat de constructie van het pand onvoldoende stabiel is.

verstevigingen Baanhoekbrug.png

Operatie geslaagd: hulpdiensten kunnen weer over deze brug

Ambulances, politie en andere hulpdiensten kunnen weer over de Baanhoekbrug bij Sliedrecht. Sinds begin maart was de brug afgesloten voor dit incidentele autoverkeer na de vondst van zwakke plekken onder het wegdek. Die plekken zijn afgelopen weekend aangepakt, meldt Rijkswaterstaat.

FOTOAANRIJDING.png

Meerdere auto’s beschadigd door ongeluk in Wielwijk

Een bestuurder is maandagavond uit de bocht gevlogen in de Dordtse wijk Wielwijk. Daarbij raakten drie geparkeerde auto’s beschadigd.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle.jpg

Hennepkwekerij en illegale slaapplekken ontdekt op bedrijventerrein

Bij een controle op bedrijventerrein Donkersloot in Ridderkerk is een hennepplantage ontdekt. De kwekerij met honderden planten is meteen afgebroken.