Dordrecht, Netherlands

Dordtse projecten krijgen sponsorgeld

Een aantal projecten die te maken hebben met Dordrecht en Water hebben donderdagmiddag een leuk sponsorbedrag gekregen om dat project te realiseren.
Leo Roubos | 12 juli 2019 11:31 | Aangepast op 12 juli 2019 11:31
Het gaat om twee projecten die 10.000 euro krijgen en vijf die 1.000 euro krijgen. Dat gebeurt eens in de twee jaar in de oneven jaren. Het is een samenwerking tussen de gemeente Dordrecht, Dordrecht Marketing en het Havenbedrijf Rotterdam.

Het Havenbedrijf sponsort al jaren het evenement ‘Dordt in Stoom’ dat om het jaar plaatsvindt, maar wil hiermee ook in de tussenliggende jaren een bijdrage leveren aan evenementen en activiteiten waarbij de verhouding tussen Dordrecht en water, haven, scheepvaart of andere maritieme aspecten een rol spelen.

De bedragen van duizend euro gingen naar de KNRM met een reddingsbootdag, stichting Dee Stad met een festival, Watersportvereniging ’87 met een kleine steiger voor kleine bootjes en mensen met een smalle beurs, de Dordtse Reddingsbrigade met een kennismaking met varen en het redden van drenkelingen en Yulius het Tij met een werkweek.

De grote bijdragen van 10.000 euro gingen naar het Dordtse Patriciërshuis die graag een soort digitale maquette wil maken van de Wolwevershaven. Eveneens over de Wolwevershaven gaat het plan van de stichting Verborgen Stad met een app waarin men de geschiedenis van de Wolwevershaven kan zien. Eerder maakten ze een dergelijke app van 400 jaar Synode.

De bedragen werden gisteren bekend gemaakt in Intree, het pand van de VVV aan de Spuiboulevard.&t=1s

Lees ook

Sliedrecht bereidt zich voor op azc-protest: 2000 mensen verwacht

In Sliedrecht wordt alles in gereedheid gebracht voor de azc-demonstratie. Hekken zijn geplaatst en ...

Grote Kerk in vervoering gebracht door hardstyle-DJ: 'Indrukwekkend'

Honderden liefhebbers van hardstyle, klassieke muziek én geloofskwesties hebben woensdagavond hun ha...

Brug over de Noord dicht: afsluiting van 16 dagen en meerdere weekenden op deze data

De renovatie van de Brug over de Noord (N915) bij Alblasserdam gaat over ongeveer een maand van star...

Zet dit zelfvarende schip de kapitein buitenspel? 'Goed afstemmen met tegenliggers'

De MPS Lumière heeft deze week een bijzondere vaart gemaakt vanuit Hardinxveld-Giessendam. Aan boord...

Woningen, horeca en maatschappelijke activiteiten: dit zijn de plannen voor de oude bieb

Het gemeentebestuur van Dordrecht wil 1,3 miljoen euro steken in de verbouwing van de oude bibliothe...

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...