gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.