gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

helikopterbovenrdam

Vijf gevechtshelikopters wekken regio: 'Door megaherrie uit bed getrild'

Boven een deel van deze streek is donderdagochtend een militaire oefening geweest met meerdere gevechtshelikopters. Het gaat om drie Apache-helikopters en twee Chinooks. De oefening begon rond 05.00 uur en zorgde bij verschillende regiogenoten voor ergernis omdat ze door het lawaai uit hun slaap zijn gehaald.

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.