gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.