gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

sociale huur ridderkerk

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.