gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

politie 01

Jongeren uit Zwijndrecht opgepakt na onrust in Den Haag

De politie heeft afgelopen weekend jongeren uit onder meer Zwijndrecht opgepakt in het centrum van Den Haag. De politie was daar zaterdag in groten getale aanwezig vanwege een oproep om winkels in de binnenstad te plunderen. Uiteindelijk zijn 34 mensen aangehouden.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.