gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse restaurants behoren tot 100 beste

Restaurant Blanc, De Hoffnar en Delicees behoren tot de beste 100 restaurants van Nederland. Dat beweert restaurantgids Lekker. Het zit 'm vooral in de locaties en bepaalde gerechten die er uitspringen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Cees Timmerman van Delicees was niet verrast om weer in de gids te staan. Toch vindt hij het wel een hele eer. Het restaurant bij de Grote Kerk zit volgens de gids op een mooie plek en serveert degelijk eten.

De meningen over het staan in de top 100 zijn verdeeld. Dat zegt de eigenaar van de Hoffnar Henk Snijders: "Ik doe het niet voor het lijstje. Het belangrijkste is dat de mensen komen eten. Is nummer 75 ook daadwerkelijk beter dan 76?"

Volgens Lekker herpakt de Hoffnar zich met een goed lamsgerecht en dessert na een eerder geserveerd minder gerecht. De unieke locatie, in het oude Koetshuis, speelt hier ook een rol.

Restaurant Blanc viel goed in de smaak bij de jury van de restaurantgids door de locatie op het drierivierenpunt en werd er vol lof gesproken over chef-kok Micheal Verboom.

&t=1s

Lees ook

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”