Dordrecht, Netherlands

Dordtse restaurants scoren goed

Ferdinand’s aan de Singel heeft maandagavond de publieksprijs Fijnste Franse restaurant van Nederland gewonnen. Die wedstrijd werd georganiseerd door het tijdschrift Leven in Frankrijk.
Jordy Nijenhuis | 25 september 2018 17:28 | Aangepast op 25 september 2018 17:28
Peter en zijn vrouw kwamen drie jaar geleden terug naar Nederland na een Frans avontuur en openden opnieuw een restaurant. “We zijn heel blij met deze prijs en hadden niet verwacht dat we dit zouden winnen”, verteld Peter Vorissen “het voelt als een herkenning”


Niet alleen de Franse keuken wordt landelijk gewaardeerd. Ook de Dordtse koffie mag er wezen. De Vergulde Lampet en Vissers poffertjessalon hebben beide een plek in de top 100 van De Misset Horeca koffie top 100 binnen gesleept. “Dit is hartstikke leuk, we zijn net een jaar open en dan krijg je zo’n waardering voor je werk.” zegt Noortje Rook van Vissers Poffertjessalon.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...