Dordrecht, Netherlands

Dordtse restaurants scoren goed

Ferdinand’s aan de Singel heeft maandagavond de publieksprijs Fijnste Franse restaurant van Nederland gewonnen. Die wedstrijd werd georganiseerd door het tijdschrift Leven in Frankrijk.
Jordy Nijenhuis | 25 september 2018 17:28 | Aangepast op 25 september 2018 17:28
Peter en zijn vrouw kwamen drie jaar geleden terug naar Nederland na een Frans avontuur en openden opnieuw een restaurant. “We zijn heel blij met deze prijs en hadden niet verwacht dat we dit zouden winnen”, verteld Peter Vorissen “het voelt als een herkenning”


Niet alleen de Franse keuken wordt landelijk gewaardeerd. Ook de Dordtse koffie mag er wezen. De Vergulde Lampet en Vissers poffertjessalon hebben beide een plek in de top 100 van De Misset Horeca koffie top 100 binnen gesleept. “Dit is hartstikke leuk, we zijn net een jaar open en dan krijg je zo’n waardering voor je werk.” zegt Noortje Rook van Vissers Poffertjessalon.

Lees ook

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...