De Dordtse Roelie Rook zit in Utopia. Woensdagmiddag is ze ingetrokken in de zelf op te bouwen samenleving.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.
Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.
De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.
Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.
FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.