Dordrecht, Netherlands

Dordtse scheidsrechter Makkelie aangesteld voor halve finale EK

Danny Makkelie mag woensdagavond een mooi affiche op het Europees kampioenschap fluiten. De scheidsrechter uit Dordrecht is aangewezen voor de halve finale tussen Engeland en Denemarken. Dat duel wordt op Wembley in Londen gespeeld.
Corrado Francke | 5 juli 2021 12:19 | Aangepast op 5 juli 2021 12:19
Op het EK floot Makkelie al drie wedstrijden. De openingswedstrijd Turkije-Italië en het groepsduel Finland-Rusland stonden onder zijn leiding. Verder floot de Dordtenaar al eerder in dit toernooi op Wembley: de achtste finale tussen Engeland en Duitsland.

De EK-finale is in handen van een andere Nederlander: Björn Kuipers. De eindstrijd zal gaan tussen de winnaars van de wedstrijden Engeland-Denemarken en Italië-Spanje.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...