Dordrecht, Netherlands

Dordtse straatrovers gepakt na tonen beelden in Bureau Rijnmond

Twee mannen die vorige week de twijfelachtige eer hadden om zichzelf terug te zien in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond, zijn deze week gearresteerd. Ze worden verdacht van het beroven van een 18-jarige vrouw in Dordrecht.
Emma Meijer | 15 oktober 2020 09:29 | Aangepast op 15 oktober 2020 09:29
De beroving was op zondagavond 20 september op de Viottakade. Het slachtoffer liet samen met een vriendin haar hond uit, toen ze door twee mannen op fietsen met messen bedreigd werden. Een van de mannen trok het slachtoffer aan haar haar en pakte haar tas. De vriendin zag toen mogelijkheid om met de hond te vluchten.

Vervolgens kreeg het slachtoffer klappen op haar hoofd en op haar rug en raakte ze kort bewusteloos. De verdachten gristen haar telefoon nog mee en sloegen op één fiets op de vlucht. Het slachtoffer moest voor haar verwondingen worden behandeld in het ziekenhuis.

Herkend door een kijker

Aan de beroving werd vorige week aandacht besteed in het tv-programma Bureau Rijnmond. Het slachtoffer vertelde daar dat ze sindsdien bang is op straat. Ook werden beelden getoond van de verdachten.

Eén van hen werd herkend door een kijker en kon door de politie gearresteerd worden. Vervolgens kon ook de tweede verdachte achterhaald worden. De twee Dordtenaren van 17 en 31 jaar zitten vast.

Dit is een artikel van mediapartner Rijnmond

Lees ook

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...