gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener krijgt taakstraf voor mishandelen jeugdtrainer

3c39b9fececd5241ea24650a4c3be5f8

Een 19-jarige Dordtenaar is dinsdag veroordeeld tot 60 uur taakstraf. Die krijgt hij voor het mishandelen van een voetbaltrainer in februari 2018 in Zwolle. Dit deed hij voor de ogen van zijn pupillen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Als de tiener weer de fout ingaat, hangt hem ook een celstraf boven het hoofd. Daarnaast moet hij zich laten behandelen, schrijft de krant De Stentor.

De Dordtenaar is één van de drie mishandelaars die is veroordeeld. De jongens behoren tot een vriendengroep rondom zaalvoetbalteam Young Boys uit Zwolle. Vier gemaskerde mannen kwamen vorig jaar het veld oplopen tijdens een voetbaltraining en begonnen de jeugdtrainer aan te vallen en te mishandelen met een stofzuigerslang.

Dankzij omstanders en de vader van de trainer werden de aanvallers verjaagd. De aanleiding voor de mishandeling is waarschijnlijk een zaalvoetbalwedstrijd, waar een gouden kettinkje zou zijn vernield.

Van de vier verdachten zijn er drie veroordeeld door de rechter uit Zwolle. Degene die niet is veroordeeld ontkent dat hij klappen heeft gegeven. De rechter heeft van hem niet kunnen vaststellen dat hij een actieve rol heeft gespeeld in de mishandeling.

De andere drie mannen kwamen allemaal uit Zwolle.


Lees ook

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.