gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener krijgt taakstraf voor mishandelen jeugdtrainer

3c39b9fececd5241ea24650a4c3be5f8.jpg

Een 19-jarige Dordtenaar is dinsdag veroordeeld tot 60 uur taakstraf. Die krijgt hij voor het mishandelen van een voetbaltrainer in februari 2018 in Zwolle. Dit deed hij voor de ogen van zijn pupillen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Als de tiener weer de fout ingaat, hangt hem ook een celstraf boven het hoofd. Daarnaast moet hij zich laten behandelen, schrijft de krant De Stentor.

De Dordtenaar is één van de drie mishandelaars die is veroordeeld. De jongens behoren tot een vriendengroep rondom zaalvoetbalteam Young Boys uit Zwolle. Vier gemaskerde mannen kwamen vorig jaar het veld oplopen tijdens een voetbaltraining en begonnen de jeugdtrainer aan te vallen en te mishandelen met een stofzuigerslang.

Dankzij omstanders en de vader van de trainer werden de aanvallers verjaagd. De aanleiding voor de mishandeling is waarschijnlijk een zaalvoetbalwedstrijd, waar een gouden kettinkje zou zijn vernield.

Van de vier verdachten zijn er drie veroordeeld door de rechter uit Zwolle. Degene die niet is veroordeeld ontkent dat hij klappen heeft gegeven. De rechter heeft van hem niet kunnen vaststellen dat hij een actieve rol heeft gespeeld in de mishandeling.

De andere drie mannen kwamen allemaal uit Zwolle.


Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.