gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener krijgt taakstraf voor mishandelen jeugdtrainer

3c39b9fececd5241ea24650a4c3be5f8

Een 19-jarige Dordtenaar is dinsdag veroordeeld tot 60 uur taakstraf. Die krijgt hij voor het mishandelen van een voetbaltrainer in februari 2018 in Zwolle. Dit deed hij voor de ogen van zijn pupillen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Als de tiener weer de fout ingaat, hangt hem ook een celstraf boven het hoofd. Daarnaast moet hij zich laten behandelen, schrijft de krant De Stentor.

De Dordtenaar is één van de drie mishandelaars die is veroordeeld. De jongens behoren tot een vriendengroep rondom zaalvoetbalteam Young Boys uit Zwolle. Vier gemaskerde mannen kwamen vorig jaar het veld oplopen tijdens een voetbaltraining en begonnen de jeugdtrainer aan te vallen en te mishandelen met een stofzuigerslang.

Dankzij omstanders en de vader van de trainer werden de aanvallers verjaagd. De aanleiding voor de mishandeling is waarschijnlijk een zaalvoetbalwedstrijd, waar een gouden kettinkje zou zijn vernield.

Van de vier verdachten zijn er drie veroordeeld door de rechter uit Zwolle. Degene die niet is veroordeeld ontkent dat hij klappen heeft gegeven. De rechter heeft van hem niet kunnen vaststellen dat hij een actieve rol heeft gespeeld in de mishandeling.

De andere drie mannen kwamen allemaal uit Zwolle.


Lees ook

kraanwater Pexels

poepbacterie

Kookadvies drinkwater afgegeven na menselijke fout in laboratorium

Het kookadvies dat vorige maand leidde tot lege schappen in supermarkten in de Drechtsteden, is afgegeven na een menselijke fout in het laboratorium. Volgens waterbedrijf Evides is door een menselijke fout in het laboratorium een verkeerde meetwaarde doorgegeven. Uit een evaluatie blijkt dat het drinkwater gedurende de hele periode aan alle wettelijke normen heeft voldaan.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.