gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener krijgt taakstraf voor mishandelen jeugdtrainer

3c39b9fececd5241ea24650a4c3be5f8.jpg

Een 19-jarige Dordtenaar is dinsdag veroordeeld tot 60 uur taakstraf. Die krijgt hij voor het mishandelen van een voetbaltrainer in februari 2018 in Zwolle. Dit deed hij voor de ogen van zijn pupillen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Als de tiener weer de fout ingaat, hangt hem ook een celstraf boven het hoofd. Daarnaast moet hij zich laten behandelen, schrijft de krant De Stentor.

De Dordtenaar is één van de drie mishandelaars die is veroordeeld. De jongens behoren tot een vriendengroep rondom zaalvoetbalteam Young Boys uit Zwolle. Vier gemaskerde mannen kwamen vorig jaar het veld oplopen tijdens een voetbaltraining en begonnen de jeugdtrainer aan te vallen en te mishandelen met een stofzuigerslang.

Dankzij omstanders en de vader van de trainer werden de aanvallers verjaagd. De aanleiding voor de mishandeling is waarschijnlijk een zaalvoetbalwedstrijd, waar een gouden kettinkje zou zijn vernield.

Van de vier verdachten zijn er drie veroordeeld door de rechter uit Zwolle. Degene die niet is veroordeeld ontkent dat hij klappen heeft gegeven. De rechter heeft van hem niet kunnen vaststellen dat hij een actieve rol heeft gespeeld in de mishandeling.

De andere drie mannen kwamen allemaal uit Zwolle.


Lees ook

Foto Kindertentoonstelling Dordrechts Museum.jpeg

Kindertentoonstelling trekt steeds meer jonge kunstliefhebbers en wordt verlengd

Het Dordrechts Museum heeft met haar kindertentoonstelling 'Ik zie, ik zie' zo’n 70 procent meer jeugdige bezoekers getrokken dan vorig jaar en wordt om die reden verlengd. Basisschoolkinderen en hun ouders maken hierin kennis met ‘echte’ kunstwerken. “Het is niet makkelijk om deze doelgroep naar een kunstmuseum te trekken”, aldus artistiek directeur Femke Hameetman.

yv202643NKS07708.jpg

Kuijt verlengt bij FC Dordrecht: vijf vragen over zijn langere verblijf

Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel. Dirk Kuijt is ook de komende jaren de trainer van FC Dordrecht. Hij heeft zijn contract met twee jaar verlengd tot medio 2028. De Streekomroep geeft antwoord op vijf veelgestelde vragen.

2025-03-11-Hongingraatbalkons-1-1024x576.jpg

Unieke balkons brokkelen af: dit moet er gebeuren om de veiligheid te verbeteren

De afbrokkelende honingraatbalkons in Ridderkerk kunnen worden hersteld zonder de cultuurhistorische waarden ervan verloren gaan. Dat concluderen restauratiearchitecten van Bureau Polderman, die in opdracht van de gemeente op zoek gingen naar een oplossing voor de bezwijkende balkons.

Brug over de Noord 2.jpg

Let op: deze werkzaamheden aan de Brug over de Noord en de N915 komen eraan

Het asfalt op de N915, tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht wordt tot juni vernieuwd door Rijkswaterstaat. Ook wordt er in deze periode verder gewerkt aan de renovatie van de Brug over de Noord, die in de N915 ligt. Er komen tot begin mei twee nachtafsluitingen aan en een meerdaagse afsluiting.

60036f0b-d687-3a8a-9078-15280831f0e9.jpg

Flinke file op A16 door botsing op Moerdijkbrug

Op de A16 is donderdagochtend een ongeluk gebeurd op de Moerdijkbrug richting Dordrecht. Niemand is daarbij gewond geraakt. Wel zijn twee rijstroken dicht en er is een flinke file ontstaan op de weg.

foto.jpg

FC Dordrecht spreekt zich uit tegen schelden met kanker: ‘Het raakt mij altijd’

Bij FC Dordrecht ergert men zich steeds vaker aan stadiongangers die met het woord kanker schelden. Ook in de meest recente wedstrijd kwam de ziekte meermaals voor in spreekkoren tussen de harde kern van de club en aanhangers in het uitvak. “Dit zijn geen voetbalsupporters, dit zijn relschoppers.”