Dordrecht, Netherlands

Dordtse tieners aangehouden voor opblazen speeltoestel

De politie heeft maandag twee 16-jarigen opgepakt voor brandstichting. Op Oudejaarsdag hebben zij een speeltoestel op de Jozef Israelstraat in brand gestoken met een zelfgemaakte vuurwerkbom.
Petra Scheurwater | 13 januari 2020 15:12 | Aangepast op 13 januari 2020 15:12
De schade aan het speeltoestel bedraagt ongeveer 6000 euro, die zal verhaald worden op de verdachten. De Dordtse jongens moeten zich nog voor de rechter verantwoorden.


Ook een 19-jarige stadsgenoot heeft deze week een boete gekregen voor vernielingen tijdens de Jaarwisseling. Hij stak een container op de Verhulststraat in brand.


Foto: Politie

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...