Dordrecht, Netherlands

Dordtse tieners aangehouden voor opblazen speeltoestel

De politie heeft maandag twee 16-jarigen opgepakt voor brandstichting. Op Oudejaarsdag hebben zij een speeltoestel op de Jozef Israelstraat in brand gestoken met een zelfgemaakte vuurwerkbom.
Petra Scheurwater | 13 januari 2020 15:12 | Aangepast op 13 januari 2020 15:12
De schade aan het speeltoestel bedraagt ongeveer 6000 euro, die zal verhaald worden op de verdachten. De Dordtse jongens moeten zich nog voor de rechter verantwoorden.


Ook een 19-jarige stadsgenoot heeft deze week een boete gekregen voor vernielingen tijdens de Jaarwisseling. Hij stak een container op de Verhulststraat in brand.


Foto: Politie

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...