Dordrecht, Netherlands

Dordtse tieners aangehouden voor opblazen speeltoestel

De politie heeft maandag twee 16-jarigen opgepakt voor brandstichting. Op Oudejaarsdag hebben zij een speeltoestel op de Jozef Israelstraat in brand gestoken met een zelfgemaakte vuurwerkbom.
Petra Scheurwater | 13 januari 2020 15:12 | Aangepast op 13 januari 2020 15:12
De schade aan het speeltoestel bedraagt ongeveer 6000 euro, die zal verhaald worden op de verdachten. De Dordtse jongens moeten zich nog voor de rechter verantwoorden.


Ook een 19-jarige stadsgenoot heeft deze week een boete gekregen voor vernielingen tijdens de Jaarwisseling. Hij stak een container op de Verhulststraat in brand.


Foto: Politie

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Oude postkantoor Dordrecht terug in het leven geroepen

Uit het oog, maar niet uit het hart: én binnenkort weer te zien. Het digitale 3D model van het oude ...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...