Dordrecht, Netherlands

Dordtse toezichthouder mishandeld

Een toezichthouder in Dordrecht is zaterdagavond op de Cornelis de Wittstraat geslagen door iemand die hij wilde aanhouden.
Gert van der Steen | 8 april 2019 09:48 | Aangepast op 8 april 2019 09:48
De toezichthouder vroeg een 47-jarige Dordtenaar naar zijn identiteitsbewijs toen die bezig was bier te drinken op de openbare weg. Toen de man vervolgens weigerde zijn ID-bewijs te laten zien, ontstond er een vechtpartij waarbij een van de BOA's een klap op zijn hoofd kreeg. De man ging er vandoor op zijn fiets.

De politie wist hem al snel te achterhalen en de man kon aangehouden worden. Hij bleek ook nog eens een boksbeugel op zak te hebben.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...